Garsus veidotyrininkas įvertino Šimonytę, Karbauskį, Skvernelį ir kitus: žodžių į vatą nevyniojo

Laidoje „Karštai su tv3.lt“ kalbinta žinoma astrologė Vaiva Budraitytė užsiminė, kad ateinantys metai Lietuvai bus itin palankūs ekonominiais klausimais, todėl tautiečiai gali tikėtis geresnio gyvenimo. Žinoma moteris sako, kad lietuviai Seimo rinkimuose pasirinks išmintingai. Bet ką apie mūsų politikus sako Estijoje gyvenantis žinomas fenotipologas Markas Lučinas?

Pasak veidotyrininko, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ko tauta tikisi iš savo lyderių.

„Bėda ta, kad žingsniui žengti yra reikalingas vienoks žmogaus charakterio tipas, o štai sugalvoti tą žingsnį – jau kitoks. Todėl kartais tai būna visiškai skirtingi žmonės“, – laidoje „Karštai su tv3.lt“ tikino M. Lučinas.

Ponui Markui laidos „Karštais su tv3.lt“ žurnalistai parodė kelių Lietuvos politikų fotografijas. Žodžių į vatą fenotipologas nevyniojo.

Ramūnas Karbauskis

„Karbauskis gali būti labai naudingas šaliai, tačiau su viena sąlyga – jeigu tai bus naudinga, visų pirma, jam pačiam. Tai puikus derybininkas, patyręs lapinas, kuris kaupia naudą sau“, – apie R. Karbauskį kalbėjo M. Lučinas.

Ingrida Šimonytė

„Jos smegenų valdyti visai valstybei neužteks. Tiesiog. Todėl, kad turėti smegenis yra viena, o turėti geras smegenis – antra. Turėti smegenis visai valstybei – jau trečia. Ji turi savyje jėgos, vyriškumo, bet to neužtenka, kad galėtų spręsti tokios valstybės reikalus kaip Lietuva. Estijai ji tiktų“, – be užuolankų rėžė fenotipologas.

Saulius Skvernelis

„Jis talentingas, bet jam trūksta lankstumo ir intuicijos. Vyrukams su tokiu stačiokišku charakteriu nuojauta yra atjungta. Jie tikslo siekia logika, o jeigu reikia – netgi jėga. Kad aplinkiniai neatsipalaiduotų, jis jiems pritaiko kepenų masažą“, – teigė M. Lučinas.

Gabrielius Landsbergis

„Jis gali būti lyderiu savo kompanijoje, bet visai šaliai jis per silpnas. Jis turi charakterio bėdų, yra psichologiškai nesubalansuotas, hipertemperamentingas, jo viduje prisikaupę visokių neišsipildžiusių norų. Jam ne valstybę valdyti, o start-up'us kurti. Valdiškame suole jis tiesiog pašvinks“, – apie konservatorių pirmininką sakė fenotipologas.

REKLAMA

Gintautas Paluckas

„Nemanau, kad jis galėtų atnešti šaliai realios naudos. Jis gali būti saugotojas, kuris sėdės ant kažkieno pasiekimų, priešinsis, kenks, bet neleis to keisti“, – apie socialdemokratų pirmininką kalbėjo M. Lučinas.

Remigijus Žemaitaitis

„Jį pasiųsti į Odesos turgų, tai būtų savo vietoje“, – trumpai ir aiškiai rėžė fenotipologas.

Kristupas Krivickas

„Iš jo būtų galima padaryti labai gerą fiurerį“, – sakė veidotyrininkas.

Nendrė Černiauskienė

„Tokiai – į rankas lazdą, ir galės parlamente vyrus su ja vaikyti, kad pastarieji ką nors gero dėl tautos padarytų“, – aiškino fenotipologas.

Viktoras Pranckietis

„Jis neišduos – jis parduos“, – trumpai pasakė M. Lučinas.

Visą pokalbį su M. Lučinu žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje arba čia:

Laidą „Karštai su tv3.lt“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
K
Kleopatra 5
2020-10-13 19:54:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai pasakė nei pas vieną smegenų nerasta baisu kai valstybei nori vadovauti asilai
Atsakyti
-26

šaunuolis Lučinas
2020-10-13 21:41:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
šaunuolis Lučinas,tiesiai į tašką,tą patį būčiau pakartojęs!
Atsakyti
-27

F
Finfoam
2020-10-13 19:19:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cha-cha,apie Odesos turgų tai taikliai,nes iš Rietavo turgaus parėjęs.
Atsakyti
-14

SKAITYTI KOMENTARUS (72)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų