Garsieji Belgijos pandos dvynukai pagaliau turi vardus

Kelkimės į Belgiją, kur prieš tris mėnesius gimusiems pandų mažyliams suteikti vardai. Sužinosite ir tai, kas dvynukams dabar sekasi sunkiausiai.

Prieš tris mėnesius Belgijos zoologijos sode gimę pandų dvynukai pagaliau turi vardus. Patelė pavadinta Bao Mei, o jos brolis – Bao Di. Dvynukai gimė kurti, akli ir be plaukų, tačiau praėjus trims mėnesiams jų su niekuo nesumaišytum. Pandų vardynose dalyvavo ir Kinijos ambasadorius Belgijoje.

„Ką tik pamačiau pandas iš labai arti. Dvynukai linksmi ir judrūs. Jie tiesiog norėjo atsistoti ant savo kojų ir pasivaikščioti be jokios pagalbos“, – sako Kinijos ambasadorius Cao Zhongming.

Tačiau, pasirodo, kad pirmuosius žingsnius dvynukams žengti ne taip jau ir lengva. Būtent dabar jie mokosi vaikščioti ir kol kas nenugriuvę nueina vos metrą.

„Patelė jau gali atsistoti, bet labai trumpam. Maždaug vos po dviejų sekundžių griūva. Patinėliui kol kas stovėti sekasi sunkiau“, – teigia prižiūrėtoja Yang Lin.

Šie dvynukai yra patinėlio Tian Bao brolis ir sesuo. Tian Bao gimė prieš trejus metus ir tapo pirmąją Europos žemyne gimusia panda.

Daugiau naujienų stebėkite TV3 žiniose:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų