Eugenija seserį pasikvietė Kalėdoms – jos išprašyti iš namų negali jau 5 metus

Prieš penkerius metus Eugenija seserį pasikvietė kartu švęsti Kalėdas. Viešnia atvyko ir pamiršo, kad ji svečiuose. Seserį norinti išprašyti moteris kreipėsi į TV3 laidą „TV Pagalba“ prašydama padėti.

Atvykusi pas seserį švęsti Kalėdų moteris nusprendė iš jos namų nebeišvažiuoti. Eugenija seserį priėmė, tačiau tik laikinai, nes moteris gyvena bendrabučio tipo name, kur įsigijusi turi tik vieną kambarį.

„Aš jau nepasakiau, kada išsikraustyti. Žmogus protingas, suaugęs – susipras. Gi mato, kiek pas mane vietos yra. Jei turėčiau dar kokį kambarį, tada prašau, galima ir ilgiau, bet dabar patys matote – tai neįmanoma“, – laidos gelbėtojai pasakojo Eugenija.

Tikėjosi gyventi šeimyniškai

Moters sesuo pasakojo, kad pasilikti ji nusprendė dėl susiklosčiusių aplinkybių. 

„Paskui įvyko, kaip įvyko. Buvo pasiūlymas čia dirbti, gyventi. Aš nuomavau kambarį ir vienoje vietoje, ir kitoje, mokėjau nuomą ir dirbau, bet dabar, kai įvyko karantinas, taip ir išėjo. Darbo nėra ir gyvenamos vietos“, – teigė Eugenijos sesuo. 

Sesuo ankščiau gyveno Klaipėdoje, o atvykusi pas seserį ji savo butą nusprendė parduoti.

„Buvo tokia situacija – įvyko laidotuvės, mama mirė. Jos namą pardavėme, pinigų turėjome ir galvojau čia būsime, gyvensime visi šeimyniškai, visi kartu“, – pasakojo moteris.

Niekas gyventi kartu nesitarė

Eugenija teigė, kad niekas su seserimi nesitarė ir neplanavo gyventi kartu, tačiau ji mano, kad turi teisę gyventi pas seserį. 

„Deja, deja, man jau 60 metų ir aš jaučiuosi daug padariusi ir daug dirbusi, kad galėčiau dabar taip gyventi. Man gal jau dienos suskaičiuotos.

Tokia yra padėtis. Ar mane kas 60-ies metų priims į darbą? Aš pasiimsiu kokį fizinį darbą, kur nueisiu, prarasiu sveikatą ir tada dar turėsiu eiti gydytis“, – sakė Eugenijos sesuo.

Eugenijos sesuo pas ją gyvena svečio teisėmis, moteris nėra registruota jos namuose. Eugenija seserį dar ir išlaiko.

„Jau be teismo tikrai neturi teisės jūs mane iškeldinti, užsiimti saviveikla. Aš nematau, kad čia tokia vienintelė ir tragiška situacija. Aš gyvenu taip, kaip man susiklostė aplinkybės.

<...> Kam nepatinka, tas tegu ir išeina. Jei nėra kitos išeities, reikia susitaikyti su tuo, kas yra“, – toliau teisinosi Eugenijos sesuo. 

Neapsikentusi Eugenija nusprendė iškviesti policiją, kad ji padėtų iškraustyti nepageidaujamą seserį. 

Ar Eugenijai pavyko? Žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
N
Nona
2021-09-21 22:31:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
I nakvynes namus tegu eina... as tai ja isgrusciau is namu tokia nagla
Atsakyti
0

V
Vilija
2021-09-24 08:57:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man 62 m ir nesiruošiu sėdėti namie, dirbsiu kol galėsiu. O darbas tai tik padeda būti sveikam. Sesuo aferistė ir tinginė. Užuojauta Eugenijai kad teko nusivilti seserim.
Atsakyti
0

G
Grigorijus valujevas
2021-09-22 18:16:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cha cha cha cha cha cha cha :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų