Sesers laidotuvės virto visišku fiasko: iš gėdos raudonavo net svečiai

Moteris savo sesers laidotuvėse vienai viešniai pasakė, kad jos čia būti neturėtų. Jos sesuo Ariyanna žuvo automobilio avarijoje.

Nufilmuota, kaip moteris per savo sesers laidotuves vieną viešnią vadina „veidmaine“.

Jasmine Parsad iš Arizonos (JAV) internete susilaukė labai daug dėmesio, kai „TikTok“ pasidalino vaizdo įrašu, kuriame nufilmuotos „pačios gražiausios laidotuvės“, kurias ji suorganizavo savo aštuoniolikmetei sesei Ariyannai, žuvusiai automobilio avarijoje, rašoma dailystar.co.uk.

Iš nuostabos aikčiojo net svečiai

9,6 milijono kartų peržiūrėtame vaizdo įraše Jasmine stovi prie pulto, žiūri priešais save ir sako: „Tu esi veidmainė. Ji tavęs net nemėgo. Tu jai skolinga pinigų. Ir net nepaaukojai laidotuvėms, todėl esi automatiškai diskvalifikuojama. Eik iš čia. Taip. Ate. Ate. Nėra čia ko stebėtis.“

Kartu su vaizdo įrašu publikuotas garso įrašas, kuriame girdima, kaip žmonės nustebę aikčioja ir merginai sako, kad ji turėtų pasišalinti. Kitame vaizdo įraše Jasmine pasidalino žinia apie savo sesers mirtį.

@jazzklassykushco

I hope I gave you the best funeral baby sis . Fly high 🕊 ##restinpeace ##forever18 ##AEJeansHaveFun

♬ you need to leave - m<333

Žuvo automobilio avarijoje

Pasak „Fox News“, aštuoniolikmetė Ariyanna Parsad rugpjūčio 25 dieną žuvo automobilio avarijoje – į jos automobilį trenkėsi per raudoną šviesoforo signalą važiavęs kitas automobilis. Mergina buvo skubiai išvežta į ligoninę, bet netrukus mirė.

Žuvusiosios sesuo Jasmine žurnalistams sakė: „Jie ją atgaivino, o ligoninėje jai ir vėl sustojo širdis. Medikai bandė ją operuoti, bet ji nebeištvėrė.“

Jasmine įrašą socialiniame tinkle komentavo daugelis žmonių, sakiusių, kad ir jiems gyvenime reikėtų tokios draugės, kaip ji.

Viena iš jų rašė: „Aš labai nenorėčiau, kad žmogus, kurio nemėgstu, ateitų į mano laidotuves ir apsimestų mano draugu.“

„Va kokią energiją turėtų skleisti mano sesė ar brolis per mano laidotuves“, – rašė kitas.

Jasmine savo išgyvenimais pasidalino Instagramo įraše, prisimindama ir savo sesę. Ji rašė: „Vis dar negaliu patikėti, kad išleidau ilsėtis savo mažąją sesę – vis dar atrodo, kad greitai sugrįši namo. Labai tavęs pasiilgau, prašau, dabar tu mane saugok. Ir nudažyk man dangų gražiausiomis spalvomis.“


Rašyti komentarą...
R
Rima
2021-09-21 11:55:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkur JAV avarijoje žuvo mergina, kad sesuo viešniai kažką pasakė, spausdina straipsnį Lietuvoje.Tai kaip jau mes čia turėtume reaguoti?
Atsakyti
-10

S
Sima
2021-09-21 12:52:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir koks skirtumas kas ten zuvo Amerikoj,keno sesuo,brolis svotas itpt......Svarbu kas dedasi musu Lietuvoj,kaip zmones gyvena.Cia slypi visos problemos o jus apie Amerika....Dzin ta Amerika.
Atsakyti
-1

O
Onute
2021-09-21 12:11:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal nereikėtų viešai taip kalbėti. Laidotuves ne vieta pykčiui išreikšti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų