Egzekucija šalia Šiaulių: vyras nužudė šunį, nes šis lojo

Šiaulių policija iškėlė baudžiamąją bylą šunį pakorusiam vyriškiui. Įvykio aplinkybes aiškintis padeda ir veterinarijos tarnyba, jos darbuotojai iškasė nudobto šuns kūną ir išsivežė ištirti.

Šiaulių rajone esančiame Vilkurių kaime vilkų gentainiai atvykėlius pasitinka garsiu lojimu. Pernelyg sargaus šuns neapsikentęs vietos gyventojas jį žiauriai nudobė – pakorė:

„Vakar girtas atėjo, sako, jis mane užkniso, jis loja labai. Na, girtas atėjo, nuvedė ir pakorė. Tai jis nesveikas, jis trys ar du metai grįžęs iš kalėjimo, jis nėra buvęs blaivas.“

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Egzekucija šalia Šiaulių: vyras nužudė šunį, nes šis lojo

Vyriškio kieme daugiau šunų. Šunys pririšti ir prirakinti prie būdų. Vienas jų – serga, turi išvaržą ar auglį. Kieme sukiojasi įtariamojo brolis:

„Girtas buvo ir nukalė. Pasmaugė, ar pakorė. Ką aš žinau. Nu, jam reiškias, kad šuva lojo. Ir užsmaugė.“

Įtariamojo brolis sako, kad kitiems šunims jis leisdavęs loti. O štai sesers keturkojo nekentęs – jis vyriškiui nuolat užkliūdavęs:

„Loja. Jo gali lot, o mūsų negali. Ne, čia buvo sesuo palikus. Pasmaugė paėmęs ant diržo.“

Pranešimą, kad Vilkurių kaime pakartas šuo, policija gavo dar vakar apie vidurdienį.

„Paskambino kaimynai, vienas kaimynų net tapo šio įvykio liudininku ir matė, kaip tas šuo ūkiniame pastate buvo kariamas ir po to buvo užkastas šalia ūkinio pastato. Yra kaimynų liudijimai taip pat, kad šis žmogus žiauriai elgėsi su tuo šunimi ne pirma kartą“, – sako Šiaulių policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

Šunį įtariamasis jau buvo užkasęs. Tyrėjai dar aiškinasi, ar šuo tikrai buvo pakartas.

„Ir pyktis jam kyla, dėl to, kad šuo nuolat ir garsiai loja. Yra ir anksčiau tą šunį daužęs į mūrinę sieną už tai, kad lojo. Dabar yra pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. Į įvykio vietą buvo atvykę Maisto ir veterinarijos tarnybos atstovai ir šuns kūnas yra paimtas tyrimui“, – pasakoja G. Smagriūnienė.

Policija įtariamojo nesulaikė. 52-ejų metų įtariamasis jau paspruko.

Už žiaurų elgesį su gyvūnais gresia viešieji darbai, bauda arba areštas. Įstatymai nustato ir metų laisvės atėmimo bausmę, tačiau už grotų už tai Lietuvoje niekas kol kas netupdomas.


Rašyti komentarą...
B
Bobulyte
2020-09-24 11:46:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisinga būtų tokį padlą žudiką patį po velėna...negaila niekšo, jis nebe žmogus...
Atsakyti
0

j
jo
2020-09-30 14:00:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaje vaje dabar bus pasaulio pabaiga...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų