Egipte daugėja poilsiautojų, tačiau turizmas toliau kenčia

Kol lietuviai negali be būtino reikalo palikti savo gyvenamosios savivaldybės, kitų šalių poilsiautojai traukia pasišildyti į saulėtąjį Egiptą. Čia su dainomis ir šokiais pramogauja turistai, kurie į Egiptą atvyksta dėl čia esančio žemo koronaviruso atvejų skaičiaus. Vis tik turistų į Egiptą suplūsta kur kas mažiau nei prieš pandemiją.

„Deja, žmonės atvyksta tik iš tų šalių, kuriose leidžiama keliauti. Daugiausia atvyksta iš Ukrainos, Baltarusijos, Kazachstano, Armėnijos. Taip pat atostogauja ir patys egiptiečiai“, – sako Investuotojų asociacijos vadovas Tamer Makram.

Pandemija sukėlė Egipto turizmo sektoriaus griūtį. 2020 m. šalyje apsilankė vos 3 milijonai turistų. Liepos–rugsėjo mėnesiais turizmas atnešė kiek daugiau nei 800 milijonus dolerių. Įprastai iš turizmo suplaukdavo daugiau kaip 4 milijardai dolerių kasmet.

„Esame nustatę labai griežtus saugos ir higienos standartus. Neleidžiame nė vienam svečiui atvykti be neigiamo testo rezultato. Testuojame ir savo darbuotojus, stengiamės užtikrinti saugumą. Laikomės socialinės distancijos, užtikriname veido kaukių dėvėjimą. Niekas negali garantuoti visiško saugumo, tačiau darome viską, kad žmonės būtų laimingi“, – teigia jis. 

Egiptas praėjusių metų birželio mėnesį atnaujino tarptautinius skrydžius. Turizmo paslaugos teikiamos trijuose šalies regionuose, o viešbučių užimtumas siekia vos 50 procentų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų