DIENOS PJŪVIS. Senjorai nesiskiepija ir viskas: kas galėtų pakeisti jų nuomonę?

Norint sumažinti sunkiai sergančių COVID-19 pacientų skaičius ligoninėse ekspertai tikina, kad pirmiausia reikia pilnai vakcinuoti senjorus. Deja, remiantis Lietuvos ir užsienio ekspertų patirtimi, konstatuota, kad tarp nepasiskiepijusių senjorų vyrauja požiūris, jog jiems ir taip liko nebedaug gyventi, todėl skiepytis neverta, arba vyrauja tvirta nuomonė, suformuota skeptiško vakcinų atžvilgiu požiūrio. O kas visgi galėtų pakeisti jų nuomonę?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su Lietuvos šeimos gydytojų profesinės sąjungos pirmininke Toma Kundrote ir komunikacijos specialistu Arijumi Katausku.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
Z
Zylė
2021-10-01 13:17:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prievarta ar papirkinėjimas visada sukelia nepasitikėjimą. Tuo labiau dabar kai šitiek paskiepytų ir toks sergamumas? Reikia būti psichiškai nesveiku, kad nesuprastum kas čia vyksta.
Atsakyti
-4

R
Raminta
2021-10-01 13:13:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kokie skiepai kad reikia pinigus moketi sinjorams kad pasiskiepitų kelia įtaryma sinjorams
Atsakyti
-5

R
Raminta
2021-10-01 13:09:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sinjorai gyventi norį.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (40)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų