DIENOS PJŪVIS. Premjeras Skvernelis apie rinkimus ir šansus vėl valdyti Lietuvą

Į politiką Saulius Skvernelis patraukė 2014 m., kai tapo vidaus reikalų ministru. Tramplinu į aukštesnes pareigas S. Skverneliui galėjo tapti incidentas 2015 pabaigoje, kuomet Vilniaus policija šukavo sostinę, ieškodama iš policijos pareigūnų automobilio su automatu pasprukusio vyro. Po metų S. Skvernelis kartu su LVŽS laimėjo rinkimus į Seimą ir tapo premjeru. O kokie S. Skvernelio šansai vėl valdyti Lietuvą?

Apie tai – portalo tv3.lt pokalbis su premjeru Sauliumi Skverneliu.

Portalas tv3.lt primena, kad S. Skvernelis – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas. Pastaruosius ketverius metus kiekvienas partijos ir jos lyderių sprendimas buvo plačiai aptarinėjamas, o bet kuri tamsesnė valstiečių atstovų biografijos detalė keliama į dienos šviesą.

Daugiau apie LVŽS narius ir Saulių Skvernelį lydėjusius skandalus skaitykite portalo tv3.lt žurnalisto Vilmanto Venckūno tekste: „Valstiečių kandidatų skandalai: seksualinis priekabiavimas, keliuko epopėja ir tragiškai pasibaigusi avarija“.


Rašyti komentarą...
R
Rimka
2020-10-06 11:28:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toks likimas policininko jie daugiau nemoka nieko dirbti tik priimti žmonės suvaržymus o pensininkus palepinti skolintais pinigas bet po rinkimų jie paims iš jų dvigubai negu dave
Atsakyti
0

Z
Zmogus
2020-10-06 11:19:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
LOVYS-KORUPCIJA -PINIGAI !!!stai ko jie eina I valdzia.Zmogus jiems paskutineje vietoje, bet PINIGAI -NEBAUDZIAMUMAS !!,tai ju arkliukas.Baisu kiek lietuvoje dar yra paperkamu ,nuperkamu zmoniu.
Atsakyti
-1

P
Pilietis
2020-10-06 13:14:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
O mes ne!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų