DIENOS PJŪVIS. Pacientų eilės ligoninėse ir poliklinikose – kaip gydymą sujaukė koronavirusas?

Pacientų eilės ligoninėse ir poliklinikose sujaukė koronavirusas, gydytojai jau ne kartą pasakojo, kad sulėtėjo ne tik prevenciškai teikiama pagalba, bet ir žmonės labai reikalingų paslaugų teikimas.

Kaip medikai prisitaikė prie naujos realybės ir ką dabar reikia žinoti pacientams, pokalbis naujienų portale tv3.lt su gydytoju urologu Robertu Adomaičiu.


Rašyti komentarą...
E
Elena
2020-07-08 14:43:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Praktiškai miestelių ambulatorijos nedirba, niekas nedaro tyrimų, nei priima ligonių, tik išrašo receptus
Atsakyti
0

J
Juozulis
2020-07-08 14:49:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pilnai pritariu.Dabar didzioji dauguma arba niekur nesilanko,arba gauna silpna pagalba.Valdiški daktarai,psichologai tik laika darbe praleidzia.As nekalbu apie tokius kaip psich.Laurinavicius ir pan.O miestuose,miesteliuose,nei jie tobulinasi, nei tobuleja,tad ir laukia kada pasibaigs ligoniui skirtas laikas ir jis dings is kabineto.Man taip yra buvę.Sako papasakok kokios problemos ir pan. ir t.t.Kalbu, kalbu,o psichologė klauso ,klauso.Ziuriu nieko ji nesako.Sakau:kiek dar laiko turim?-Dešimt min.Dar truputi pakalbejau ir baigesi.Tada psichologe ir sako:na,issipasakojai,dabar viska užrasysiu.Ir jokios diskusijos,jokio patarimo ar pan.Eik pas ,,velnio bobutę" ir buk patenkintas.Juk cia budamas pasokinesi,duosi patarima ar pan.,tai ir pazymes tave kaip išskirtinį,lyg i ta kabineta einantis zmogus yra zemiausios kastos.
Atsakyti
0

d
dr.
2020-07-08 15:41:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia ne virusas o nenoras dirbti.Poliklinikoj dirba sesutės, o daktarai užsidarę kabinete.Kodėl dirba privačios poliklinikos ar kabinetai ir tie patys daktarai iš ligoninių.Gauna pilną atlyginimą ligoninėj ir tuo pačiu laiku kitur.Reikia vėl Andriukaičio,tą daktarų turizmą panaikintų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų