DIENOS PJŪVIS. Materialinė paskaita ar botagas darbe – kas paskatins gyventojus vakcinuotis?

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija registravo įstatymo projektą, kuriuo norima įteisinti vienkartinę piniginę išmoką už skiepą nuo COVID-19 vyresniems nei 75 metų amžiaus asmenims. Ji būtų išmokėta beveik 300 tūkst. gyventojų. Be to, Vyriausybė trečiadienį ketina svarstyti pataisas, numatančias privalomus skiepus nuo COVID-19 daliai darbuotojų ir prievolę darbdaviams mokėti už nenorinčiųjų vakcinuotis testus. Bet ar tokios priemonės paskatins gyventojus skiepytis?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kanclere Ana Selčinskiene ir Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos nariu Raimondu Tamošausku.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
A
Auksinis kardas
2021-10-05 14:38:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kiek kainuos žala,po skiepo komplikacijų
Atsakyti
0

N
Negausiups
2021-10-05 14:21:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mane jau paskatino SMNcie. Ne trept kojele, o batu per galva. gaila, kad paklusau...zada dabar pinigu. O skiepa jau turiu. O vis del to kaip gaila...
Atsakyti
0

s
superpirdumsmnc
2021-10-05 14:23:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip gaila.Skiepa jau gavau. O zadamu pinigu nebegausiu. Kodel neduodama visiems pasiskiepijusiems. nepaklusniems ir bizunas-bedarbyste ir meduolis -100eu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų