DIENOS PJŪVIS. Masinė vakcinacija – ką reikia žmonėms žinoti prieš skiepą?

Masinė vakcinacija Lietuvoje bus vykdoma etapais, skiepytis žmones kviečiant pagal jų amžių, sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. Ką būtina žmonėms žinoti prieš skiepą?

Apie tai portalo tv3.lt aktualijų laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su epidemiologe Daiva Razmuviene ir Vaistų kontrolės tarnybos vadovu Gyčiu Andrulioniu.

Portalas tv3.lt primena, kad antradienį sveikatos apsaugos ministras anksčiau sakė, kad vakcinuojami bus vis jaunesni žmonės palaipsniui.

Pasak ministro, šalyje veiks vieninga sistema, kurioje bus galima pasirinkti, kokioje savivaldybėje kokia vakcina žmogus nori vakcinuotis.

Šiuo metu šalyje skiepijami vyresni nei 65-erių metų gyventojai, kiti prioritetų sąrašuose esantys žmonės. Dalis savivaldybių likus vakcinos jau skiepija 55-erių ir vyresnius gyventojus.

Bent viena vakcinos doze šiuo metu paskiepyta kiek daugiau nei 630 tūkst. žmonių. Skaičiuojama, kad imunitetą nuo koronaviruso Lietuvoje turi apie trečdalis gyventojų.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.


Rašyti komentarą...
R
Ricardas
2021-04-28 13:59:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasiskiepine du kartus vistiek serga tai nuo ko tas skiepas gelbsti
Atsakyti
-1

M
Morta
2021-04-28 14:55:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Savo tuos skiepus, susileiskite sau į gerąsias vieteles. Sveiki esame ir be jūsų masinių vakcinavimų. Kas nori, tegul ir skiepijasi.
Atsakyti
-1

A
2021-04-28 14:20:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
PASKIEPYTI DU KARTUS PAVOJINGESNI!!!! IŠ JŲ NET SPINDULIUOTĖ TRYKŠTA, NES AEROUOSTO DARBUOTOJAI FIKSUOJA SKIEPYTUS PER METALO DETEKTORIŲ!!! PIGI REKLAMA SU STRAIPSNIU. Mums kiša chemiją, o ponai lekia pas žolininkus. O kur chimtreilai dingo ? Ar tik ne Sueco kanale krovinys areštuotas?! Atsilikot ,ponai žurnalistai, pasaulio naujienos nestovi vietoj, kasdien keičiasi naujienos !! O čia tas pats per tą patį !! Žinias praplatinkit !! Amerikoj vyksta rinkiminių biletenių perpatikrinimas - demoNOkratai užsindyti bando savo šarikovus, bet špyga gaunasi, tuoj teroristą baideną lauk varys iš kinostudijos baltųjų rūmų kambario. Yra tiesioginis video!! GĖDA ,PONAI GĖDA, susimovėt.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų