DIENOS PJŪVIS. Išmokų pokyčiai: tėčiai privalės prižiūrėti vaikus arba neteks pinigų

Jau artimiausiu metu turės būti priimti įstatymai, kurie pakeis seniai galiojančią vaiko priežiūros išmokų tvarką. Planuojama, kad keisis jų dydžiai ir trukmė. Be to, turėtų atsirasti europinė naujovė, dėl kurios pinigai šeimoms nebus mokami už 2 mėnesius, jeigu tėčiai atsisakys prižiūrėti vaikus.

Kam reikia tokios naujovės, kaip ji paveiks gyventojų pajamas, ar vyrai labiau prižiūrės vaikus, ar moterys greičiau grįš į darbą?

Diskusijoje apie tai – socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėja Eglė Samoškaitė, taip pat ministerijos Socialinio draudimo skyriaus specialistė Donata Telišauskaitė-Čekanavičė.


Rašyti komentarą...
V
Vat
2020-07-02 20:21:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mamos ir taip 3 kampus visą gyvenimą dažniausiai veža, o dar laiką, kai pati silpnesnè ir reik sustiprèti bei vaikui reikalingiausia, nes vaiko poreikius supranta geriausiai lyg savo kūno dalies net be žodžių išeliminuot kažkaip nekas. Manęs niekas neįtikins, kad laimingiausia moteris jausis darbe palikus vaiką iki metų ar vos gimusį, o ne su juo, nebent neturi kitos jokios išeities, o tėtis laimingiausias su vaiku, o ne finansiškai aprūpinantis šeimą, nebent yra neatsakingo elgesio.
Atsakyti
0

A
2020-07-02 19:25:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Štai laisva Lietuva, kaip lieps, taip daryti turime, o jei nepaklūsta, pinigėlius pasidalins, bet kur ta žmonių nuomonė, laisvė.
Atsakyti
-1

N
Nu n
2020-07-02 14:21:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Agrastu ir bobvyriu iš Brokolio ismislai...
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (28)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų