DIENOS PJŪVIS. Epidemiologė Lingienė apie didžiausius koronaviruso židinius Lietuvoje

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) praneša, kad rugpjūčio 24 d. nustatyti 38 nauji infekcijos atvejai. Taip pat fiksuota 85-oji mirtis. Šią savaitę, nuo rugpjūčio 24 d. iki rugpjūčio 30 d. imtinai Kauno, Prienų, Trakų, Molėtų, Tauragės, Kupiškio, Kaišiadorių rajonų, taip pat Kauno, Klaipėdos ir Vilniaus miestų gyventojams bus intensyviau atliekami tyrimai dėl koronaviruso infekcijos (COVID-19 ligos).

Ministras Aurelijus Veryga pirmadienį spaudos konferencijoje kalbėjo, kad jau per daug atsipalaidavome ir užmiršome karantiną. Jis taip pat pateikė siūlymą trumpinti barų darbo laiką, esą čia – daugiausiai pažeidimų. 

Pokalbis apie situaciją šalyje ir didžiausius koronaviruso židinius, naujienų portale su NVSC Vilniaus departamento vadove, epidemiologe Renata Lingiene.


Rašyti komentarą...
M
Marius
2020-08-24 15:46:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsipeikekit, jus klaunai.... kokia corona. Jau kitos salys atsipeikeja, cia vienas debilas , su kazkokia paverkta vista, propogandas daro..
Atsakyti
-8

P
Pasiklauskit Latviu
2020-08-24 15:32:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje pirmadienį buvo pagautos 38 „koronos“, o Latvijoje - nė vienos. Paklaustas, kodėl taip yra, sveikatos apsaugos ministras pateikė ypač kompetentingą atsakymą: „Negaliu paaiškinti. Yra mįslė“.
Atsakyti
-2

L
LOGIKA
2020-08-24 22:07:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
DABAR KAUNE KORONOS PAVOJUS. KODĖL NIEKAS NEKALBA, KAD KAUNE ORE TVYRO DEGALŲ, ĮVAIRIŲ HEMIKALŲ KVAPAI. PONAI VALDININKAI AR DAR ILGAI DANGSTYSITĖS KORONOS VARDU, GAL LAIKAS PAAIŠKINTI UŽ KĄ ŽMONĖS YRA NUODIJAMI IR KAS UŽ TAI ATSAKYS???
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų