DIENOS PJŪVIS. Atkeliauja nauji ribojimai parduotuvėse – kaip tai atsilieps gyventojams ir prekybininkams?

Lietuvoje toliau didėjant sergamumui COVID-19 liga ir ligoninių užimtumui, įvedamas papildomas reikalavimas prekybos vietoms, kuriose aptarnaujami gyventojai be galimybių paso. Tokiose parduotuvėse ir turgavietėse turės būti užtikrinamas minimalus 30 kv. m prekybos plotas vienam klientui. Toks reikalavimas įsigalios penktadienį, spalio 22 dieną. Kaip tai atsilieps gyventojams ir prekybininkams?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su prekybininkų atstove Rūta Vainiene ir Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininke Inga Ruginiene.

Primename, kad prekybos plotas apima salę, skirtą pirkėjams aptarnauti ir prekėms išdėlioti, įskaitant matavimosi kabinas. Į prekybos plotą neįskaitomas administracinių patalpų, sandėlių ir pagalbinių patalpų, dirbtuvių, laiptinių, koridorių, sanitarinių patalpų plotas.

Reikalavimas užtikrinti 30 kv. m prekybos plotą vienam aptarnaujamam asmeniui bus taikomas toms prekybos vietoms, kurioms Vyriausybės nutarimu yra numatyta išimtis ir leidžiama aptarnauti žmones, neatitinkančius galimybių paso kriterijų.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
.
......
2021-10-20 14:22:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ligoninej 8 asmenys susirgo ir paaiskejo kad visi pasiskiepije pilnom dozem tai kur ta apsauga dalbajobai jus
Atsakyti
-5

C
CIA
2021-10-20 14:34:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yra koncervatoriu kerstas tiem kurie nepasiduoda . Is partijos jie patapo baudziamuoju buriu . Stipribes zmonem ir sveikatos atlaikyt spaudima
Atsakyti
0

F
FIFA
2021-10-20 13:22:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
KAS TEN EIS VISA DIENA EILEI STOVET KVAILISI
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų