DIENOS PJŪVIS. Ar po koronaviruso krizės Lietuvai smogs finansinė krizė?

Koronaviruso pandemija supurtė visą pasaulį ne tik sveikatos srityje, bet ir ekonomikos. Nors pandemija dar vis nesibaigia, imama skaičiuoti, kiek ji kainuoja ir kainuos ekonomikai. Tad kas laukia Lietuvos? Ar po koronaviruso krizės valstybei smogs finansinė krizė?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su finansų analitiku Mariumi Dubnikovu ir ekonomistu Aleksandru Izgorodinu.

Primename, kad visai neseniai finansų ministrė Gintarė Skaistė teigė, kad Lietuvos ekonomikas pukiai atlaikė koronaviruso pandemijos iššūkius –  pajamos į biudžetą renkamos 30 proc. geriau nei praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu, kai koronaviruso krizės dar nebuvo, prognozės taip pat viršija lūkesčius, o dėl augančių kainų, didėjančios infliacijos, nekilnojamojo turto burbulo krizė valstybėje neprognozuojama.  

„Krizės neprognozuojame, tačiau yra tam tikrų aspektų, kurie vertintini kaip rizikos: auganti infliacija – natūralu, nes ekonomikos skatinimas buvo labai žymus, – kylančios nekilnojamojo turto kainos. Yra elementų, kurie signalizuoja, kad reikia mažiau skatinti ekonomiką“, – interviu „Kauno dienai“ teigė G. Skaistė. 

„Tiek visuomenės lūkesčiai, tiek bendras ekonomikos augimas – gana gero stovio. Vienas kitą paremia“, – pridūrė ji. 

Plačiau apie tai skaitykite čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
S
SAPNAI
2021-08-02 14:10:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
O TAI TA KRIZE DAR NESMOGĖ??? KAINOS KAIP ANT MIELIŲ KYLA, MOKESČIAI, ELEKTROS, NAFTA, VISOKIE DRAUDIMAI, JŪS KĄ UŽMIGĘ LETARGO MIEGU, DAR TEBEMIEGAT???
Atsakyti
-3

A
Al.
2021-08-02 14:14:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pabėgelių krizė jau šį mėnesį smogs
Atsakyti
0

K
Kostas
2021-08-02 14:33:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbu, kad valdžiažmogiai sau milijonus kraunasi, o paprastas Lietuvos žmogelis jiems kai šuniui penkta koja.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų