REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vytautas ir Aldona vestuves iškėlė vos po 2 mėnesių draugystės. Jų meilės istorija galėjo tapti knygos verta pasaka, tačiau po metų jaunesnio vyro ir už jį vyresnės moters santykiai pašlijo – dabar Aldona nori skyrybų.

Vytautas ir Aldona vestuves iškėlė vos po 2 mėnesių draugystės. Jų meilės istorija galėjo tapti knygos verta pasaka, tačiau po metų jaunesnio vyro ir už jį vyresnės moters santykiai pašlijo – dabar Aldona nori skyrybų.

REKLAMA

Nors į TV3 laidą „TV Pagalba“ kreipėsi Vytautas, atvykus gelbėtojai Rūtai abu sutuoktiniai pradėjo reikšti nepasitenkinimą vienas kitu. Kaip pasakojo Vytautas, pagrindinės konfliktų priežastys – pinigai ir intymūs santykiai.

Vytautas su Aldona susipažino netikėtai, tuo metu vyras gyveno nakvynės namuose. Moteris pakvietė vyrą gyventi kartu ir, kaip teigė Vytautas, po savaitės ji vyrui iškėlė ultimatumą.

„Aš sakiau jai, kad galiu likti nakvynės namuose, nes pirmiausia reikia padraugauti bent pusę metų ar metus, turi žmonės padraugauti, ji man po savaitės iškėlė ultimatumą – gyveni su manimi, susituokime, atsivežk daiktus ir gyvenkime.

REKLAMA
REKLAMA

Aš norėjau pirmiausia padraugauti, bet ji po savaitės jau taip pareiškė, nes po savaitės buvo seksas“, – pasakojo Vytautas.

Po kelių mėnesių pora susituokė, tačiau po vestuvių namuose įsivyravo konfliktai. Vyras kaltina moterį, kad ši jį provokuoja ir reikalauja intymių santykių. Aldona įsitikinusi, kad vyras privalo rūpintis žmonos finansiniu stabilumu, bet, jos teigimu, Vytautas to nedaro.

REKLAMA

„Jis man duoda pinigus palaikyti, o paskui sako atiduoti“, – sakė Aldona.

Vyras galvoja, kad dėl šeimos stengiasi, todėl nesupranta, iš kur kyla žmonos priekaištai.

„Ji mane veja kaip šunį, neištikimybe kaltina, žinutes rašo kaip visą testamentą. <...> Duodu aš jai pinigų“, – teigė Vytautas.

Dėl to, kad vyras nepatenkina moters, Vytauto teigimu, į namus net vyksta policija.

„Realiai aš ją dievinu, bet iš kitos pusės ir nekenčiu. Ji man sako aš noriu sekso. <...> Aš vakar grįžau po darbo, ramiai guliu, bulvių išviriau, atsiguliau, laukiu, ji kaip visą laiką užuominas mėto, o paskui sako, aš labai daug sekso noriu, man patinka daug sekso“, – pasakojo vyras.

REKLAMA
REKLAMA

Nors santuoka trunka tik metus, dėl nesutarimų Aldona nori skyrybų.

„Aš veju jį, nors ir dabar. Tegu išeina ir palieka raktus“, – pikta teigė moteris.

Vytautas santuokoje taip pat jaučiasi nelaimingas, tačiau skirtis nenori. Vyro teigimu, jis ne tam vedė ir kūrė šeimą, kad po metų laiko ji iširtų. 

„Aš noriu kurti gyvenimą, o ji visą laiką provokuoja, tai kaip man valdytis? Ji įžeidinėja, <...> aš net darbe drebu, matė darbdavys mano.

Aš stengiuosi duoti, aš stengiuosi kurti, kad būtų gražu, kad nebūtų gėda, pinigus viską duodu“, – su ašaromis akyse kalbėjo Vytautas.

Ar pavyko porai susitaikyti, sužinokite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų