REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Princas Harry interviu metu atskleidė keletą detalių iš savo slapto susitikimo su karaliene Elžbieta – princo teigimu, jis norėjo įsitikinti, kad karalienė yra „saugoma“ ir kad ją supa tinkami žmonės.

Princas Harry interviu metu atskleidė keletą detalių iš savo slapto susitikimo su karaliene Elžbieta – princo teigimu, jis norėjo įsitikinti, kad karalienė yra „saugoma“ ir kad ją supa tinkami žmonės.

REKLAMA

JAV televizijos NBC laidoje „Today Show“ dalyvavęs princas Harry sakė, kad karalienė su juo visada pasižymi puikiu humoro jausmu – ir dėkui Dievui. Nes iš princo komentarų gali pasirodyti, kad jis juokauja, rašoma mirror.co.uk.

Žurnalistė Hario elgesį laiko pasipūtelišku

„Aš tik noriu įsitikinti, kad ji yra saugoma ir kad ją supa tinkami žmonės“, – aiškino jis. Panašu, kad šiais žodžiais princas atsisveikino su tuo nedaugeliu britų, kurie dar gynė jo pastarųjų metų elgesį, savo straipsnyje rašo mirror.co.uk žurnalistė Polly Hudson.

Net ir tiems, kurie jaučia jam simpatiją ir supranta sprendimą vietoj pasenusių tradicijų rinktis asmeninę laimę, nors ir mano, kad visa tai buvo galima padaryti ir subtiliau, šių pareiškimų jau per daug.

REKLAMA
REKLAMA

Pastaraisiais metais princas Harry buvo užsiėmęs pačiais įvairiausiais projektais, bet karalienės saugojimas ir užtikrinimas, kad ją supa tinkami žmonės, tikrai nebuvo vienas jų. Net ir didžiausi jo gerbėjai negalėtų paneigti, kad jis elgėsi visiškai priešingai.

REKLAMA

Tokie pasipūtėliški jo pareiškimai yra daugiau nei veidmainystė – tai rodo visišką nesugebėjimą pasižiūrėti į save iš šalies. Tai labai nuvilia ir primena nemenką Mesijo kompleksą. Atrodo, kad princą kažkas atjungė nuo realybės – jis tarsi gyvena stikliniuose rūmuose ir aukšto mėto savireklamos granatas.

Primena Kardashian šeimą

Kita vertus, tokie pasakymai taip pat yra nepagarbūs karalienės atžvilgiu – juk ji kažkaip 96 metus nugyveno be Harry „saugojimo“. Ar jis tikrai mano, kad dabar jai reikia apsaugos? Ar tai tik tam, kad panervintų Charlesą ir Williamą? Ir kuris iš šių dviejų variantų liūdnesnis?

REKLAMA
REKLAMA

Karališkosios šeimos stebėtojus šie komentarai pašiurpino, o buvęs Didžiosios Britanijos parlamento narys Davidas Melloras savo nuomonę išreiškė taip: „Jo gyvenimas dabar yra visiškai iškreiptas, jis tapo į Kardašianus primenančia figūra, jį supa žmonės, norintys jį fotografuoti, nes už tokią galimybę labai brangiai susimokėjo, o karalienė jam pasidaro svarbi tik todėl, kad sustiprina jo populiarumą „Netflix““.

Tokios dalios princui Harry niekas nelinki – tai paviršutiniškas, beprasmiškas įžymybės gyvenimas dramblio kaulo bokšte, apsuptam vis linksinčių žmonių. Taip pat labai liūdna, kad princas Harry nemato, kaip įžeidžia britus ir daro visai ne tai, ko reikia tautai. O tautai reikia kuklumo, švelnumo ir trupučio rūpesčio.

Grandioziniai pasirodymai ir bandymas pasirodyti visą reikalą vietoje laikančiu svarbiausiu žmogumi, prieš tai savo senelei sukėlus tiek vargo, išties palieka kartėlį. Gal princo kritikai nuo pat pradžių buvo teisūs – jis ne mesijas, o tiesiog labai kaprizingas berniukas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų