Darnią kaimynystę sujaukė konfliktas dėl kirpimo mašinėlės – prireikė pareigūnų įsikišimo

Į policiją kreipėsi pareigūnams jau gerai žinomas asmuo. Pasak pranešėjo, į jo namus užėjo du nepažįstami vyrai, sumušė šeimininką ir pasišalino. Į įvykio vietą nuskubėjusį patrulių ekipažą lydėjo ir „Farų“ operatorius.

Įvykio vietoje pareigūnus pasitikęs pranešėjas aiškino, kad nepažįstami vyrai jį ėmė mušti miegantį, o dėl ko – tikino nežinantis.

Vienas nukentėjusiojo draugas tikino nieko nematęs, o kitas sudėliojo konflikto akcentus.

„Paprašė mašinką (plaukų kirpimo mašinėlę – red. past.) apsiskust atėję, sakau gerai. Atėjo kitas – daužo jį, spardo“, – pasakojo vyriškis ir pridūrė, kad konfliktą sukėlusią mašinėlę užpuolikai išsinešė pas netoliese gyvenantį kaimyną.

Užėję į nurodytą namą, pareigūnai aptiko moterį bekerpančią vyriškiui plaukus su minėta skutimosi mašinėle. Gretimame kambaryje ramiai sėdėjo kitas, jau apkirptas pilietis.

„Jis (pranešėjas – red. past.) mušdavo žmogų, 67 metų, neatidavė jam mašinkos va kur dabar kerpa, tai aš biškį stuktelėjau, pripažįstu“, – kaltę pripažino vyriškis.

Nešini mašinėle pareigūnai ir kaltinamieji patraukė pas nuskriaustąjį. Skriaudikus anksčiau nurodęs pilietis pasirodė esąs kirpimo mašinėlės šeimininkas ir paaiškino leidęs ją pasiskolinti, bet neturįs nieko bendro su smurtu.

Kaltinamasis aršiai nusiteikusiam pranešėjui pasiūlė susitaikyti, o už išpuolį atsilyginti mėsa ir pinigais.

„Gal susitariam? Sumoku tau stolniką (100 eurų – red. past) <...> Baik, draugystėje gyvename. Mėsos atnešiu ir dar pinigais sumokėsiu“, – siūlė vyras.

Ar pavyko kaimynams užglaistyti nesutarimus, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų