Butas Kauno centre žavi minimalizmu: patarė, kaip sukurti jaukumą miegamajame

TV3 laida „Penkių žvaigždučių būstas“ svečiavosi tarpukario statybos bute pačiame Kauno centre. Gavusi šį užsakymą dizainerė Rūta Zaveckė turėjo išpildyti užsakovų norą – neperkrauti erdvės baldais ir sukurti minimalistinius bei praktiškus namus.

Atnaujindama šio būsto interjerą dizainerė nutarė visko iš esmės nekeisti, todėl paliko ir kelias ankstesnių gyventojų čia turėtas kokybiškas detales.

„Iš karto butas padiktavo savo charakterį ir tapo aišku, kuria kryptimi judėsime. Radome vertingų detalių, kurias nusprendėme išlaikyti ir pritaikyti savo naujame interjere“, – teigė laidos pašnekovė.

Dizainerė pasakoja, kad šiame interjere baldai buvo renkami siekiant sukurti funkcionalų, tačiau detalėmis neapkrautą interjerą. O vienas iš ryškiausių šios erdvės akcentų – židinys.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Butas Kauno centre žavi minimalizmu: dizainerė atskleidė, kaip tai sukūrė

„Mes norėjome išgryninti dekorą, pasirinkti kuo mažiau, kad taptų daugiau, todėl liko tik kokybiški daiktai, bet jų nedaug. Tai tikrai stipriai akcentuoja erdves ir jas dekoruoja. Židinys taip pat yra buvusiu savininkų palikimas. Užsakovė labai norėjo jį išlaikyti, todėl jis buvo vienas iš pagrindinių akcentų prie ko rišomės toliau dekoruodami visą svetainę, taikydami prie jo grindis, todėl naujų detalių čia ir nereikėjo“, – teigė R. Zaveckė.

Pristatydama miegamąjį dizainerė atskleidė, kad užsakovams svarbiausia buvo sukurti jame jaukumo pojūtį.

„Mano patarimas yra nebijoti miegamajame tamsių, sodresnių spalvų. Tai sukuria jaukumą, išsklaido nereikalingas mintis ir leidžia atsipalaiduoti“, – teigė ji,

Daugiau patarimų, kaip įsirengti nuosavus namus žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Penkių žvaigždučių būstas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 11 val. per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų