Berlyne – možoji gorila: atnešė itin daug džiaugsmo zoologijos sodui

Berlyno zoologijos sode jau tris savaites gyvena čia gimusi mažoji gorila. Prižiūrėtojai sužinojo, kad ši mielybė – patelė ir džiaugiasi, kad ir ji vieną dieną taps mama.

Prieš tris savaites pasaulį Berlyno zoologijos sode išvydusi goriliukė saugi mamos glėbyje. Iki šiol prižiūrėtojai nežinojo, ar 24-erių gorila Bibi atsivedė patelę ar patinėlį, tačiau dabar jie yra tikri – čia matote mergaitę.

„Tai labai gera žinia, padėsianti tęsti gorilų išsaugojimo programą. Berlyno zoologijos sodas – šios programos dalis. Gorilos gyvena haremuose, kuriuose dauginasi. Grupę sudaro vienas patinas ir kelios patelės, todėl labai džiaugiamės, kad gimė patelė“, – sako sodo prižiūrėtojas Ruben Gralki.

Goriliukė, kuri dar neturi vardo, atnešė daug džiaugsmo zoologijos sodui. Ji pirmoji čia gimusi net per 16 metų. Prižiūrėtojai labai džiaugiasi, kad pirmosios atžalos susilaukusi didžioji gorila mažyle labai rūpinasi. Ją priima ir kitos gorilos.

„Pastebėjome, kad grupė daugiau laiko praleidžia kartu. Visos gorilos nori būti arčiau Bibi ir mažylės“, – pasakoja R. Gralki.

Šiuo metu Berlyno zoologijos sodas lankytojams uždarytas. Tačiau prižiūrėtojai sako, kad gorilai ir jos jauniklei ramybė dabar yra tai, ko labiausiai reikia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų