Belgijos ir Vokietijos uostuose sulaikyta rekordinė kokaino siunta

Belgijos ir Vokietijos uostuose sulaikyta rekordinė kokaino siunta – maždaug 23 tonos. Pareigūnai sako, kad narkotikų vertė juodojoje rinkoje keli milijardai eurų.

Hamburgo pareigūnai rodo kokainą, kurį surado uosto konteineriuose. Tiesa, tai tik maža dalis ten aptiktų narkotikų. Iš viso tokiose statybinėse pakuotėse, į Hamburgą atplukdytose iš Paragvajaus, buvo net 16 tonų kokaino.

„Įtarimą mums sukėlė penki konteineriai, stovėję terminale. Patikrinome juos rentgenu. Pirmasis sluoksnis buvo švarus, kitais žodžiais tariant, be įtartinų medžiagų, tačiau kituose sluoksniuose buvusiose statybinėse pakuotėse radome narkotikų“, – sako tyrimo vadovas Rene Matschke.

Hamburgo pareigūnai sako, kad tai – rekordinė narkotikų siunta, kurios vertė viršija milijardą eurų.

„2019-aisiais mes visoje Vokietijoje sulaikėme 10 tonų kokaino. Pernai panašų kiekį. Taigi ši siunta pranoksta viską“, – pasakoja R. Matschke.

Tuo metu Belgijos uoste Antverpene pareigūnai šį mėnesį konfiskavo daugiau nei septynias tonas kokaino, atplukdytas medienos konteineriuose iš Panamos. Ir tai dar ne viskas. Užvakar apie didžiausią visų laikų heroino siuntą pranešė Nyderlandai. Roterdamo uosto pareigūnai sulaikė daugiau nei pusantros tonos heroino.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų