Avariją tyrusiems pareigūnams užkliuvo pravažiuojantis BMW – ir ne veltui

Vilniuje vairuotoja perėjoje parbloškė dvi paaugles, viena mergina sužeista sunkiai. Vairuotoja sako pėsčiųjų nemačiusi – greičiausiai todėl, kad ją apakino saulė.

Skaudi avarija Vilniuje: vienos automobilio partrenktos merginos kuprinė taip ir liko kabėti ant mašinos priekio. Kuprinė užsikabino už variklio dangčio kampo. Nelaimė kiek po aštuntos vakaro įvyko Olandų gatvėje pėsčiųjų perėjoje.

„Ford Mondeo“ vairuotoja nepamatė į perėję išėjusių dviejų paauglių: parbloškė 17-metę ir 14-metę. Vairuotoja blaivi, ji sako pėsčiųjų tiesiog nemačiusi, greičiausiai, ją apakino saulė:

„Taip, visiškai. Pradėjo šviesti, aš dar nusileidau tą. Ir visad čia važiuoju, sakau, čia labai pavojinga.“

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skaudi nelaimė Vilniuje: perėjoje partrenktos dvi mergaitės

Pirminiais duomenimis, 17-metė sužeista sunkiau, ją teko guldyti į ligoninę. Greičiausiai ji patyrė ir galvos traumą, išdužo priekinis automobilio stiklas.

14-metės sužalojimai nesmarkūs – užkliudyta mergaitė parkrito ir nusibrozdino. Iš ligoninės 14-metė išleista gydytis namie.

Policijai dirbant įvykio vietoje buvo pastebėtas įtartinas BMW visureigis. Braižant schemą ir matuojant avarijos vietą, susidarė spūstis: artėja BMW, o jo keleivė kaip tankistė, išlindusi pro stogo liuką, stebi, kas vyksta.

Kilo įtarimų, kad vairuotojas gali būti išgėręs. Labai greitai paaiškėjo, kad vairuotojas neturi pažymėjimo – vairuoti automobilio jis negali.

Vairuotojas buvo blaivus, policija dėl kitų pažeidimų vairuotojui surašė protokolus.


Rašyti komentarą...
K
Ket
2020-07-18 16:48:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vot reikia ikalt pestem ket taisykle ir patys sau i galva turi isikat kad eiti tada kai sustos masina o ne noriu ir einu einu
Atsakyti
-20

w
we
2020-07-18 13:17:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
o pėsčiosioms nereikia palaukt, kol automobilis sustos? kada bus baudžiami "narai"?e
Atsakyti
-31

J
Jaska
2020-07-17 19:14:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai tankistei 1000 tonu bauda
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų