Atidžiau į klozetą įsižiūrėjęs vyras pašiurpo – džiaugiasi, kad nespėjo atsisėsti

Kambodžoje gyvenantis vyras Ray Sopha nusprendė pasinaudoti tualetu. Įėjęs į patalpą ir atidžiau įsižiūrėjęs į klozetą vyras pagalvojo, kad prieš tai jame buvęs žmogus taip ir nenuleido vandens. Tačiau tiesa buvo visai kitokia, o dabar vyras džiaugiasi, kad ant klozeto taip ir neatsisėdo.

Pasirodo, kad tualete vyras pastebėjo nuodingą gyvatę – kobrą. Pirmiausia, Ray pabandė nuleisti vandenį ir tikėjosi, kad taip gyvatė dings iš jo tualeto. Tačiau veltui – tai nė kiek nepadėjo, o gyvatė tik dar labiau išlindo iš klozeto, ėmė šnypšti ir kaišioti savo liežuvį.

Ray ėmė ieškoti pagalbos. Tačiau kai tik jo giminaičiai atvyko padėti, kobra jau buvo dingusi. Buvo apieškotas visas namas, o gyvatė taip ir nebuvo surasta. Nuo to laiko Ray ir jo šeima tualetu, kuriame buvo aptikta kobra, nebesinaudoja, rašoma dailymail.co.uk.

„Mes negrįšime į tą tualetą, iki kol neįsitikinsime, kad gyvatė nebesugrįš. Džiaugiuosi, kad ją pamačiau prieš atsisėsdamas ant klozeto. Tokius dalykus mačiau tik per televizorių ir niekada negalvojau, kad tai nutiks man“, – pasakojo Ray Sopha.

Kambodžoje gyvena trijų rūšių kobros. Viena jų – karališkoji kobra, kuri yra pati ilgiausia nuodinga gyvatė pasaulyje, galinti siekti net 4 metrus. Po įkandimo jos nuodai žmogų gali pribaigti per 30 minučių.

Savo akimis pamatyti, ką tualete pamatė vyras, galite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
A
Albinas
2021-03-10 12:30:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia simpatulka:)
Atsakyti
-2

O
Oi
2021-03-12 13:31:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šikpuodis-pati saugiausia priemonė...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų