Alytuje kaimynai sukrėsti dėl iškritusio vaiko: „Jis ilgai gulėjo ant sniego“

Nelaimė įvyko Alytuje, kai pro langą iškrito pustrečių metų berniukas. Kaip viskas įvyko aiškinasi ir policija, ir vaikų teisių apsaugos tarnyba. Mažylis išvežtas į Kauno klinikas. Kaimynai šeimai negaili nusiskundimų: sako, nelaimės reikėjo tikėtis.

Vaikas iškrito pro daugiabučio antro aukšto balkoną. Nelaimė įvyko antradienio vakare. Kaimynai pasakoja, kad išgirdo keistą garsą, o priėję prie lango pamatė šiurpų vaizdą – pusnuogį berniuką pusnyse.

„Tas vaikas, Dieve, nuogas buvo. Vaikas būna aprengtas. O čia, aš tai mačiau, čia nuoga, čia nuoga. Su marškinukais ir sauskelnės buvo užmautos“, – sako kaimynė.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Alytuje kaimynai sukrėsti dėl iškritusio vaiko

Moteris pasakoja, kad pirmieji į pagalbą mažyliui suskubo kaimynai.

„Ir jis tikrai ilgokai gulėjo visiškai nuogas. Taip, kaip iškritęs. Svetima kažkokia moteris jį laikė, net ne motina“, – pasakoja kaimynė.

Kaip vaikas iškrito – aiškinasi policija ir Alytaus vaikų teisių apsaugos tarnybos specialistai. Tuo metu abu tėvai buvo namuose.

„Tėvo pasakojimu, viskas atsitiktinai įvyko. Jis trumpai atsiskyrė nuo vaikų savo reikalais, nuėjo kelioms minutėms į kitą patalpą ir per tą laiką, bežaisdami vaikai, matyt, sugalvojo ar kažkokį žaidimą. Na, tiesiog atsidaryti langą“, – teigia tarnybos atstovė Vija Kudzienė.

Šeimoje iš viso auga keturi vaikai. Paskutinis gimė vos prieš porą mėnesių. Vaikų teisių apsaugos tarnybai šeima žinoma.

„Ši šeima žinoma anksčiau – nuo 2018 metų. Tiksliai mes atskleisti priežasčių dėl vykdoma atvejo vadyba mes negalime, tačiau būtina pabrėžti tai, kad kai įvyko ši nelaimė, abu tėvai buvo blaivūs“, – kalbėjo V. Kudzienė.

Kaimynai negaili piktų žodžių: iš buto nuolat sklinda triukšmas, o vaikų esą niekas lauke nėra matęs nei žiemą, nei šiltesniu metų laiku. Žmonės svarsto, kad gal vaikai per balkono langą stebėjo, kaip su sniegu žaidžia kiti vaikai. Tuomet ir galėjusi įvykti nelaimė:

„Rėkia ant tų vaikų tokiu skardžiu balsu, aprėkia tuos vaikus. Verkia ir verkia tie vaikai.“

„Tai dar laimė, kad išliko gyvas.“

„Tik tėvai, tik tėvai atsakingi už tai. Juk tai yra tavo vaikas.“

Pro balkoną iškritęs mažylis išvežtas į Kauno klinikas. Jo gyvybei pavojus negresia.


Rašyti komentarą...
J
Jojo
2021-01-14 04:35:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prisidirbo vaiku ir neziuri blet i sibira juos gal putinas ileis
Atsakyti
-4

L
Lena
2021-01-14 15:00:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neįleis Putinas, ten savų pilna Tokių.
Atsakyti
0

R
Ruta
2021-01-14 13:29:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka juokauji,i sibira...po kiek metu didvyriai bus...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų