REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Albinas po 45 metų santuokos patyrė šoką – jo žmona vis trenkia durimis ir palieka namus. Vyras nesupranta, kodėl ji taip elgiasi ir kur eina, todėl Albinas nusprendė kreiptis į TV3 laidą „TV Pagalba“.

Albinas po 45 metų santuokos patyrė šoką – jo žmona vis trenkia durimis ir palieka namus. Vyras nesupranta, kodėl ji taip elgiasi ir kur eina, todėl Albinas nusprendė kreiptis į TV3 laidą „TV Pagalba“.

REKLAMA

Albinas su ašaromis akyse pasakojo, kad labai sunkiai išgyvena Birutės išėjimus iš namų.

„Kreipiausi į vaikus, jiems pasakiau, kad jų mamos nėra. Dukros taip pat verkia, nes abiejų gaila. <...> Jos man sakė, kad nežinojo, kur mama, bet aš negaliu pasakyti teisybės. 

Aš negalėjau būti vienas, pasikviečiau kaimyną, kad kartu su manimi pasėdėtų. Aš skambinau Birutei, ji nekėlė telefono, vėliau pati paskambino“, – kalbėjo Albinas.

Vyras teigė, kad nežino, kodėl jo žmona išeina. 

„Aš viską tvarkau, mano namai sutvarkyti ir aš jai sakau, kad tai mano darbas, o ji pyksta, kodėl viskas mano. Bet aš viską dariau, kaip aš kitaip galiu pasakyti.

REKLAMA
REKLAMA

<...> Aš nesakiau, kad ji netvarkė – valgyti darė, daržus ravėjo, plovė. Aš neneigiu to, bet gal labiausiai dėl to užpyko, bet aš nežinau“, – svarstė vyras.

REKLAMA

Birutė pasakojo, kad Albinas geras žmogus, tačiau ji pavargo nuo kaltinimų.

„Jis pastoviai sako, kad aš kažką išvogiau, pavogiau, atidaviau, kad viskas jo, o mano nieko nėra. Per 44 metus seserys ir broliai namus tvarkėsi, tai jis sako, kad aš jiems padėjau ir juos remiu.

Aš niekam nei cento nedaviau, todėl man ir graudu. Aš jau 4 kartus buvau išvažiavusi iš namų. Pirmą, antrą kartą vaikams sužinojus, kad išvažiavau, jiems pasakiau, kur esu. Jie gaili tėvo, gaili manęs“, – kalbėjo Birutė. 

REKLAMA
REKLAMA

Po tokių išvykų vyras susipranta ir atvažiuoja pas savo žmoną susitaikyti. Birutė pasakojo, kad kurį laiką viskas būna gerai, bet tai ilgai netrunka.

„Jis taip pabūna mėnesį, toks ramesnis, ir vėl priekaištai. Pas mus arba nekalbadieniai, arba priekaištai“, – teigė moteris.

Moteris pasakojo, kad tokios mintys kyla dėl ligos. Albinas serga senatvine demecija, kurios šiuo metu gydyti nenori. 

„Aš prieš 10 metų pamačiau, kad jis neramus, aš jį įkalbinau važiuoti pas psichologą. Jis labai spyriojosi ir nenorėjo to, bet aš sakiau, kad galime tai padaryti kartu. <...> Jis viską papasakojo ir jam išrašė silpnų vaistų nuo depresijos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Albinas juos gėrė dvejus metus, tada aš gyvenau rojuje. Jokių priekaištų, visur pasitarimai ir sutarimai, o dabar liga yra užsisenėjusi. Jis 8 metus jų negeria“, – pasakojo moteris.

Ar pavyko Albinui su Birute susitaikyti, sužinokite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų