Aiškėja naujos detalės apie Kauno baseine skendusį 23-ejų vaikiną

Skaudi nelaimė Kaune „Girstučio“ baseine. Prieš pat užsidarant įstaigai beveik 10 valandą vakaro pastebėtas skęstantis žmogus. Į pagalbą jam šoko gelbėtojai, skubiai iškviesti ir medikai. Jie itin sunkios būklės jauną vaikiną išvežė į ligoninę. Įvykį tiria ir policija, ir pati įstaiga.

Apie skęstantį žmogų „Girstučio“ sporto komplekse pranešta vėlyvą vakarą – prieš pat 22 valandą. Didžiajame baseine pastebėtas skendęs jaunuolis. Vos išvydęs, kad vaikinas keistai plūduriuoja ir nejuda, prie baseino buvęs gelbėtojas esą šoko jam padėti – ištraukė iš vandens ir gaivino.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Baseinas

„Na, nuvykus pareigūnams, rastas 23 metų vyras, kurį gaivino žmonės, o atvykę medikai išsivežė į gydymo įstaigą“, – sako policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė.

Nepatvirtintais duomenimis, skendusiojo būklė itin sunki, jis vis dar Kauno klinikose, medikų globoje.

Tačiau vaikino artimieji atsisako teikti bet kokią informaciją apie jo sveikatą. Kiek laiko jaunuolis praleido paniręs po vandeniu, aiškinamasi, nežinia ir kiek truko gaivinimas, kol jį perėmė medikai.

Skaudus įvykis pastebėtas besibaigiant baseino darbo laikui – iki uždarymo buvo likę vos 20 minučių. Neatskleidžiama, ar tuo metu baseine buvo daugiau žmonių, kurie galėjo matyti, kad plaukiojusiam vaikinui kažkas nutiko, galbūt sušlubavo sveikata.

23-ejų vaikinas baseine nebuvo naujokas, lankėsi ne kartą, kada čia įžengė šį lemtingą vakarą – tikslinama.

„Jis lankėsi pas mus kelis kartus, nepasakyčiau, kad senas lankytojas, bet maždaug gal prieš mėnesį įsigijęs abonementą. Ne kiekvieną dieną, bet kažkokiu tai reguliarumu. Mūsų duomenimis, plaukti mokėjo“, – pasakoja „Girstučio“ sporto komplekso direktorius Paulius Jonavičius.

Šiame sporto komplekse įprastai esą budi trys gelbėtojai, jie stebi skirtingas erdves, keičiasi postais. Kiek gelbėtojų ir kur jie buvo įvykus nelaimei, paaiškės po tyrimo.

REKLAMA

„Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl tarnybos pareigų neatlikimo, už tai yra numatyta baudžiamoji atsakomybė – bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki 2 metų“, – teigia O. Vaitkevičienė.

Kol kas patys artimieji į pareigūnus nesikreipė ir jokio pareiškimo nėra parašę. „Girstučio“ sporto komplekse dėl šio įvykio taip pat pradėtas ir vidinis tyrimas.


Rašyti komentarą...
S
SSS
2019-12-19 00:35:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur tos detales???
Atsakyti
-2

N
N
2019-12-18 20:45:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ką tie gelbėtojai veikė? Kavutę gėrė? Mest lauk tokius "gelbėtojus"
Atsakyti
-11

O
Ooo
2019-12-18 21:17:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų