• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijos nepriklausomi tyrėjai atskleidė slaptą ir korumpuotą Užsienio reikalų ministro Sergejaus Lavrovo gyvenimo pusę. 17-a metų Rusijos diplomatijai vadovaujantis Putino parankinis turi slaptą šeimą, kurią vežiojasi į darbines komandiruotes po visą pasaulį.

Rusijos nepriklausomi tyrėjai atskleidė slaptą ir korumpuotą Užsienio reikalų ministro Sergejaus Lavrovo gyvenimo pusę. 17-a metų Rusijos diplomatijai vadovaujantis Putino parankinis turi slaptą šeimą, kurią vežiojasi į darbines komandiruotes po visą pasaulį.

REKLAMA

Ir skraidinama ne tik meilužė, bet ir jos dukra bei motina. Lavrovas su slapta šeima leidžia sau atostogauti už šimtus tūkstančių eurų nuomojamoje prabangioje oligarcho Deripaskos jachtoje, jo moterys skraido privačiais oligarcho lėktuvais. Rusijos Dūmos rinkimų išvakarėse Aleksėjaus Navalno komanda viešina ir vaizdus kaip Putino parankiniai klastoja balsavimo rezultatus.

Rusijos Užsienio reikalų ministerijai Putino parankinis Sergejus Lavrovas vadovauja jau 17 metų – nuo 2004-ųjų. Ir nors visuomenėje jis prisistato, kaip konservatyvus, tradicinių vertybių politikas, nepriklausomi Rusijos žurnalistai išsiaiškino, kad nuo eilinių rusų jis turi ką slėpti.

REKLAMA
REKLAMA

Lavrovas oficialiai nurodo, kad yra vedęs jau 50 metų, turi dukrą. Tačiau, anot tyrėjų, faktinė jo žmona visai kita – Svetlana Polyakova. Pasakojama, kad ji nors ir nedirba Užsienio reikalų ministerijoje, bet turi didžiulę įtaką. Dėl nesutarimų su ja keliems darbuotojams teko palikti darbą, o ji pati net lydi Lavrovą susitikimuose su Putinu.

REKLAMA

Ir lydi, panašu, kone visur. Palyginti viešą informaciją apie Lavrovo vizitus užsienyje ir gautus dokumentus apie Polyakovos keliones, akivaizdžiai matyti, kad ten kur skrenda Lavrovas, ten keliauja ir ji. Prie kelionės tikslo net pažymi, kad tai diplomatinė komandiruotė. Iš kitos informacijos matyti, kad su Lavrovu į užsienį skraido ir meilužės dukra, o taip pat motina.

„Ir žinoma, ji labai labai turtinga. Ji, nedirbanti moteris, turi 260 kvadratinių metrų butą Prečistenka gatvėje. Tame pačiame name galima rasti parduodamų panašių apartamentų „prabanga verta elito“. Kainuoja beveik 700 milijonų rublių (~8,2 mln. eurų). Jos kaimynė, Putino meilužės mama, Lyubov Michailovna Kabajeva“, – vardija tyrėjai.

REKLAMA
REKLAMA

Moteriai priklauso ir namas Maskvos regione ir prabangių automobilių parkas, kuris, anot tyrėjų, vertas maždaug ketvirtį milijono eurų. Polyakovos dukra, kuri pristatoma, kaip Lavrovo podukra, gyvena Londone, elitiniame rajone, kur butą nusipirko būdama vos 21-erių. Jis kainavo daugiau nei puspenkto milijono eurų.

Rugpjūčio pradžioje vienam laivus ir jų judėjimą stebinčiam turkų blogeriui paskelbus prabangios jachtos nuotraukas prie Turkijos ir pranešus, kad joje ilsisi pats Lavrovas, rusų tyrėjai nusprendė informaciją patikrinti. Ir nors pačio Lavrovo užfiksuoti jachtoje nepavyko, tačiau surinkti duomenys parodė, kad būtent Užsienio reikalų ministro meilužė skrido į Bodrumą, kur ir buvo prisišvartavusi jachta, o jos dukra Instagrame pasižymėjo, kad buvo būtent tose apylinkėse. Vėliau pačią jachtą ir paviešino savo įrašuose. O poilsis tokiame laive brangus. Savaitė kainuoja per 400 tūkstančių eurų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Plius išlaidos, bet jų neskaičiuokime. Tad 11-os dienų atostogos ministrui ir jo šeimai kainavo 754 tūkstančius dolerių (~640 tūkst. eurų), 55 milijonai rublių. Už 11 dienų. Tai visa Lavrovo alga už pastaruosius 7 metus. Ir kažkas už tai sumokėjo, – vardija tyrėjai. – Bet Lavrovas turi ir labai turtingą rėmėją. Rusų milijardierių ir oligarchą Olegą Deripaską. Jis žinomas, kaip vienas artimiausių Putino žmonių. Dėl savo ryšių ir veiklos, ne kartą trauktas į tarptautinius sankcijų sąrašus.“

REKLAMA

„Pameni, kuomet atlikinėjome tyrimą apie Deripaską, galvojome, kam vienam žmogui, net oligarchui, reikia 3 identiškų privačių lėktuvų? Kam, ką jis su jais daro? Ir štai, pagaliau supratome. Jis paprasčiausiai juos naudoja Lavrovo šeimos ir kitų valdininkų kelionėms po pasaulį. Kaip taksi“, – svarsto tyrėjai.

Surinkti duomenys rodo, kad Deripaskos lėktuvai skraidina visą Lavrovo meilužės šeimą – į Sardiniją, Juodkalniją, Austriją, Vokietiją, Norvegiją. Moterys naudojasi ne tik oligarcho lėktuvu. Lavrovo meilužės dukra įsikėlusi nuotraukas, kuriose matyti, kad ji apsistojusi ir Deripaskai priklausančiuose kurortuose, ar prabangiose vilose – pavyzdžiui šioje, Sardinijoje. Vilą net vadina savo antraisiais namais.

REKLAMA

Paplito ir dar vienas Lavrovo podukros užfiksuotas vaizdas. Užteko vos akimirkai parodyti namą ant ežero kranto ir tyrėjai išsiaiškino, kad jis Maskvos rajone. Namas ir daugiau nei 35 hektarai miško oficialiai priklauso Olego Deripaskos motinai.

„Ministras Lavrovas – asmeninis oligarcho Deripaskos lobistas. Lavrovas naudojasi savo pareigomis, spręsdamas Deripaskos klausimus. Padeda jo verslui ir jam asmeniškai“, – dėstoma tyrime.

Visas šis tyrimas apie Putino artimiausios aplinkos paslaptis bei korupciją, paviešintas išvakarėse Rusijos Dūmos rinkimų parodijos, kurioje net neabejojama ir vėl neva triumfuos Putino „Vieningoji Rusija“. Navalno komanda viešina įrodymus, kad į normalius rinkimus visas procesas ir vėl nepanašus. Štai Sankt Peterburge užfiksuotas būrelis jaunų vyrų traukia iš vienos rinkimų apylinkės į kitą. O štai čia užfiksuota, kaip vienas jų į balsadėžę vargais negalais prakiša visą šūsnį užpildytų biuletenių.

@Atonia Pazurekim i savo darza. Pvz Lansbergiu klanas
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų