Aiškėja daugiau detalių apie tragediją Kaune, kai nuomotame bute rado du lavonus

Kruvinas nusikaltimas Kaune. Čia trumpalaikės nuomos paslaugų viešbutyje pastate aptikti dviejų žmonių kūnai. Pora čia gyveno pusantro mėnesio. Dėl karantino juvelyru dirbęs vyras buvo netekęs darbo. Įtariama, kad pirma jis nužudė savo moterį, vėliau nusižudė pats. 

Šiurpi poros drama sukrėtė nuošalią Žaliakalnio gatvelės atkarpą Kaune. Sulaukę pranešimo apie šioje Višinskio gatvėje įvykusią dvigubą tragediją, čia sulėkė gausios pareigūnų ir medikų pajėgos. Gyventojai pasakoja, ką matė.

„Vyrą ir moterį rado.“

„Mačiau, kad policija važiavo, nieko negaliu pasakyt.“

„Įvyko nužudymas, buvo daug policijos mašinų ir greitosios.“

Po kelias valandas trukusių namo apžiūrų išnešami poro kūnai. Nebegyvą moterį ir vyrą aptiko namo savininkė, atvykusi pasiimti nuomos pinigų. Sugyventiniai jau pora savaičių buvo jai skolingi. Moteris prie poros buto buvo atvažiavusi ir antradienį, bet rado užremtas kėde duris, pamanė, kad šie gal kur išėję, tad nusprendė nesibrauti, kai kitą dieną atvažiavus vaizdas buvo toks pats, tada žengė vidun.

„Atidarau tas durs ir žiūriu jis guli. Paeinu tris žingsnius už kampo, nes ten studijos tipo butukas, pirmiausia virtuvė, o po to miegamoji zona, žiūriu ta moteris lovoje, taip gražiai užklota“, – sako savininkė Audronė.

Moteris ir iškvietė pareigūnus. Šie apžiūrėję konstatavo, kad 40-metė pasmaugta. Moters kūnas gulėjo miegamajame, vyro – virtuvėje.

„Bute rastas 40 metų moters kūnas su galimo smaugimo žymėmis. Tame pačiame bute rastas ir 43 metų vyro kūnas, pirminiais duomenims, įtariame, kad vyras nužudė savo sugyventinę ir nusižudė pats“, – pasakoja Kauno policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė.

Tačiau visos tragedijos versijos dar tiriamos. Kaimynai sako poros nepažinoję. Iš šio namo pastaruoju metu negirdėję jokio triukšmo. Anksčiau čia esą regėję užsukant įvairaus plauko žmonių, vykdavo ir vakarėliai, čia gyvena nemažai kitų šalių piliečių, atvykstančių padirbėti į Lietuvą.

„Aš iš ten daug žmonių matydavau, bet nežinau, kas ten gyvena.“

„Nuomoja tuos pastatus – ir vakarėliams, ir susitikimams ir nelegalams, ir ukrainiečiai gyvena, ir kazachai, ir taip toliau. To ir reikėjo tikėtis, kas čia darosi, ir policija čia važiuoja ne vieną kartą.“

REKLAMA

Tiesa, 43-ejų vyras žinomas teisėsaugai, jis dirbo juvelyru, taisė įvairius dirbinius, paskelbus karantiną, darbas sustojo, pajamų nebeturėjo. Ką veikė 40-metė jo sugyventinė, nežinia. Šiame name jie gyveno pusantro mėnesio – nuo vasario 20-osios. 

Po tragedijos buto šeoimininkė pastebėjo, kad iš kambarių dingę ir du televizoriai, matyt, vyras juos pardavė, kad gautų pinigų. Policija pastebi, kad pastaruoju metu, kai šalyje paskelbtas karantinas, itin išaugo buitinių konfliktų skaičius

„Smurto artimoje aplinkoje skaičius auga, lyginant vasario ir kovo mėnesį, jau matome, kad skaičiai yra padidėję“, – teigia O. Vaitkevičienė.

Generalinis komisaras Renatas Požėla prieš kelias dienas minėjo, kad karantino metu nusikaltimų artimoje aplinkoje išaugo 20 proc.


Rašyti komentarą...
B
Bardakininkas
2020-04-10 08:29:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valstybėje su gyventojų registracija betvarkė. Europoje nėra kolektyvinių daugiabučių namų, o yra savininkai kurie nuomoja butus. Komunistinėje Lietuvoje suprivatizavus daugiabučiuose namuose butus, namai tapo kolchoziniais namais, kuriuose. butai nuomojami, gyventojai keičiasi kaip kojinės, o butų savininkai bendrijose nežino kas gyvena kaiminystėje, ar jie buto savininkai, ar nuomininkai legaliai išsinuomoję butą. Sovietmetyje kiekvienas namas turėjo namų knygą ir kiekvienas gyventojas turėjo būti įrašytas - registruotas. Dabar žmogus deklaruoja gyvenamą vietą vienur, o gyvena kitur. Tokia valstybinė tvarka - bardakas.
Atsakyti
-1

C
CCCP
2020-04-10 22:08:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiu atviju tik dauges .prades plesti zmones kaimuose atokiose sodybuose bus tik baisiau
Atsakyti
-1

Q
Qqtis
2020-04-10 09:27:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prostitute dirbo gi sugyventine . Kas juos zinojo,zinojo ir ka veikia ji .
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų