Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policija į areštinę uždarė Užsienio reikalų ministerijos valdininką. Jis, kaip manoma, girtas, sumušė savo motiną. Pagalbos į policiją kreipėsi pati moteris.

Policija į areštinę uždarė Užsienio reikalų ministerijos valdininką. Jis, kaip manoma, girtas, sumušė savo motiną. Pagalbos į policiją kreipėsi pati moteris.

REKLAMA

Gabrieliaus Landsbergio vadovaujamoje ministerijoje dirbantis valdininkas nesutiko net pūsti į policininkų alkotesterį, nors buvo akivaizdžiai girtas. Ministerija apie įvykį visuomenei paaiškinti nelinkusi, neaišku, ar mamą primušęs vyras dirba toliau.

Į Krokuvos gatvę Vilniuje pareigūnai iškvietimą gavo šeštadienį, apie 23-ą valandą. Paskambinusi moteris pranešė, kad ją muša sūnus. Atvykus pareigūnams, paaiškėjo, kad prieš mamą ranką kelia ne šiaip koks eilinis chuliganas, ar asocialus asmuo. Tai valdininkas, dirbantis Užsienio reikalų ministerijoje.

„Jisai smurtavo, todėl buvo pristatytas į areštinę. Pirminiais duomenimis, motina teigia, kad kilo kivirčas, jie sukonfliktavo ir sekė smurto veiksmai. — Ar prireikė medikų pagalbos? — Ne, medikai į vietą, kiek žinau, nebuvo iškviesti“, – komentuoja Vilniaus policijos atstovas Tomas Bražėnas.

REKLAMA

Valdininkas į alkotesterį nepūtė – nenorėjo. Bet policininkus sutiko atitinkamos būsenos.

„Asmuo akivaizdžiai šiuo veiksmu, iš gestikuliavimo, iš bendravimo kalbos, matėsi, jog yra neblaivus“, – teigia T. Bražėnas.

Naujienų portaluose jau pradėjo sklisti nepatvirtinti gandai. Vienur rašoma, kad mušeika susibarė su motina dėl brolio ir ją apspardęs išvijo į laiptinę. Kitur skelbiama, kad konfliktas kilo dėl neva plaukų kirpimo mašinėlės padėtos ant striukės.

Prie ministerijos pirmadienį kaip tik sukiojasi policija – bet greičiausiai dėl to, jog šiomis dienomis Vilniuje lankosi NATO Parlamentinės Asamblėjos nariai. Ir nors garbingų svečių pilnas miestas, Gabrielius Landsbergis viešumoje nesirodo. Komunikacijos skyrius valdininko elgesio visuomenei paaiškinti nesiteikia: „Užsienio reikalų ministerijos generalinė inspekcija dėl šio įvykio pradėjo tyrimą. Daugiau informacijos apie ministerijoje pagal darbo sutartį dirbantį asmenį dėl jo duomenų teisinės apsaugos pateikti negalime.“

REKLAMA
REKLAMA

Ministerija visuomenei nesako, ar mamą mušęs vyras šiandien dirba, ar buvo nušalintas nuo pareigų, ir kas jam gresia.

„Nustatant asmens tapatybę, ir ta informacija buvo pateikta. Ar jis pats pasakė, ar pareigūnai nustatė, tikslios informacijos neturiu, tačiau nustatant tapatybę, buvo patvirtinta, kad jis yra URM darbuotojas“, – kalba T. Bražėnas.

Policija dabar vykdo tyrimą, dėl smurto artimoje aplinkoje valdininkui gresia nuo viešųjų darbų, laisvės apribojimo ar arešto, iki 2 metų kalėjimo bausmės.

Matant koks BEPROTIS, ES kvailelis,,vadovauja,, URM, tokie pat ir pavaldiniai surinkti.. NENUOSTABU..
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų