Europos 18-mečių kovoje dėl 5–8 vietų Lietuvos rinktinė 60:80 (22:18, 8:24, 16:21, 14:17) neprilygo Prancūzijos bendraamžiams ir sekmadienį žais tik dėl 7-os pozicijos.

Taip pat lietuviai kitąmet negalės varžytis pasaulio 19-mečių pirmenybėse, kadangi bilietus laimi tik penkios geriausios Senojo žemyno pirmenybių komandos. Šioje dvikovoje mūsiškiai rungtyniavo be trijų krepšininkų – nebuvo registruotas Arūnas Rimkus, Matas Vokietaitis bei Kajus Leliukas. Lietuviai nuo pat dvikovos pradžios buvo priekyje, bet atitrūkti jiems niekaip nepavyko – skirtumas svyravo tarp 1–4 taškų. Maža to, 7-ąją minutę jau prancūzai persvėrė rezultatą savo naudai – 14:13. Tada mūsiškiai laimėjo atkarpą 7:0 – 20:14. Kėlinys pasibaigė Lietuvos rinktinei pirmaujant 22:18.

Antrajame ketvirtyje mūsiškiai startavo tiksliu metimu (24:18), tačiau tada Prancūzijos bendraamžiai spurtavo 12:2 ir perėmė iniciatyvą – 30:26. Toliau lietuviams stringant puolime, varžovai didino apsukas ir dar viena sėkminga atkarpa (9:0) skirtumą tarp komandų pirmą kartą pavertė dviženkliu – 40:28. Pirmoji dvikovos dalis pasibaigė situacijai nepasikeitus – 42:30.

Po didžiosios pertraukos lietuvių reikalai ėmė dar labiau prastėti, kadangi oponentai startavo 6 taškais be atsako – 48:30. Čia pat mūsiškiai atsakė savo gera atkarpa ir priartėjo – 40:51. Vis dėlto prancūzai sustabdė kiek įsibėgėjusią Lietuvos jaunimo rinktinę ir greitai grįžo prie jau turėto pranašumo – 61:43. Po trijų kėlinių Prancūzijos atstovai buvo gerokai arčiau pergalės – 63:46. Paskutinis kėlinys buvo tik formalumas – jo metu lietuviai nesugebėjo sugrąžinti intrigos, todėl patyrė nesėkmę.

Prancūzija: Zacharie Perrinas 13 (6 atk. kam.), Kymany Houinsou 11 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Maelis Hamonas ir Melvinas Ajinca po 10, Alexandre‘as Bouzidi 8.

Lietuva: Paulius Murauskas 27 (5/19 metimai, 14/16 baudos metimai), Kajus Kublickas 8, Emilis Bartninkas 7, Motiejus Krivas 6 (14 atk. kam.).