DIENOS PJŪVIS. Nauji ribojimai dėl koronaviruso pandemijos: ko ir kodėl reikia imtis?

Vyriausybės COVID-19 komitetas ir Ministrų kabinetas pirmadienį stipriai sugriežtino karantino metu galiojančius draudimus. Karantinas pratęstas iki gruodžio 31 dienos. Įvedami griežtesni apribojimai daugelyje gyvenimo sričių – nuo prekybos, laisvalaikio iki ugdymo ir kitų sričių. Kodėl ir ko reikia imtis dėl koronaviruso pandemijos?

Apie tai – portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su laikinuoju sveikatos ministru Aurelijumi Veryga.

Portalas tv3.lt primena, kad nauji aprobojimai įsigalio jau nuo trečiadienio.

Pirmadienį vykusiame Vyriausybės posėdyje laikinasis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga kalbėjo, kad šiuo metu galiojančios karantino priemonės yra nebepakankamos, todėl reikia jas griežtinti.

Vyriausybė nutarė, kad draudžiami didesni nei dviejų šeimų ar dviejų namų ūkių kontaktai, išskyrus atvejus, kai tai yra neišvengiama dėl reikalingo pagalbos suteikimo ir panašiai.

Pokyčiai ir privačiose įmonėse, taip pat valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose, valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse.

Darbas turi būti organizuojamas ir klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus, kai atitinkamas funkcijas (darbą) būtina atlikti darbo vietoje, užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Ir tai – dar ne viskas. Visus apribojimus rasite portalo tv3.lt žurnalistės Linos Brazauskienės tekste: „Karantinas dar labiau sugriežtintas ir pratęstas iki metų galo: daug naujų apribojimų“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų