Kuršėnuose mama sumušė nei pusės metų neturinčią mergaitę: šeimoje – dar dvi mergaitės

Kuršėnuose mama sumušė nei pusės metų neturinčią mergaitę. Mėlynėmis nusėtą kūdikį pamatė ir policijai pranešė socialinė darbuotoja. Mergaitė perduota laikiniesiems globėjams, pas kuriuos atsiduria jau antrą kartą. Šeimoje auga dar dviejų ir septynerių metų mergaitės.

Į savo butą Kuršėnuose grįžta trijų mergaičių motina. Jai ką tik policija pareiškė kaltinimus dėl mažiausios savo dukros, kuriai vos puspenkto mėnesio, sumušimo. 30-metė moteris, paklausta, kodėl skriaudė dukrą – tyli.

„Socialinė darbuotoja besilankydama šeimoje ant kūdikio veido pastebėjo įbrėžimą, bei keletą nedidelių neryškių mėlynių. Įtardama galimą smurtą prieš vaiką, apie situaciją nedelsdama pranešė atvejo vadybininkei“, – sako Socialinių paslaugų centro direktorė Danguolė Kraskauskienė.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kuršėnuose mama sumušė nei pusės metų neturinčią mergaitę: šeimoje ir dar dvi mergaitės

„Nuvykus į įvykio vietą buvo tikrai pastebėta, kad kūdikis galimai buvo sumuštas. Buvo rastos ir pastebėtos kraujosruvos ant viso kūnelio. Informuoti vaikų teisių specialistai, kurie atvyko į įvykio vietą. Ir galimai nusikalstamą veiką, tai yra smurtavo prieš vaiką, padarė mama“, – pasakoja vyriausioji tyrėja Sandra Jakė.

Šeimą socialiniai darbuotojai ir Vaikų teisių apsaugos tarnyba gerai žino, jai teikia atvejo pagalbą. Pareigūnai mano, kad moteriai galėjo pasireikšti pogimdyvinė depresija, dėl to kartą mažiausia dukra jau buvo paimta iš šeimos.

Neseniai kūdikis buvo grąžintas į šeimą, tačiau situacija nepagerėjo. Tad vakar vaikas vėl paimtas ir perduotas laikiniems globėjams. Šeimoje auga dar dvi vyresnės mergaitės – septynerių ir dvejų metukų.

„Kūdikis, apie kurį jūs klausiate, šiuo metu yra saugioje, jo poreikius atitinkančioje, aplinkoje. Kiti vaikai nėra paimti iš šeimos dėl to, kad nėra duomenų, jog prieš juos būtų vartotas smurtas“, – teigia Vaikų teisių apsaugos atstovė Silva Šimkevičienė.

Mamai pareikšti įtarimai dėl fizinio skausmo sukėlimo mažamečiui, bus kreipiamasi dėl kardomosios priemonės paskelbimo. Už smurtą prieš mažamečius gresia bauda, areštas ar laisvės atėmimas iki dviejų metų.


Rašyti komentarą...
M
Močiutė
2020-12-04 19:57:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal vyresnioji dukra paliko mėlynes sesei?
Atsakyti
-2

v
von
2020-12-04 20:22:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ko neskundei??
Atsakyti
0

J
Jovita
2020-12-04 19:57:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia motina kad vaika mušt ja sumušt kai gali prieš vaika pakelt ranka kad jai rankos nučiutu
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų