Dėl Tomaševskio ir Pavilionio konflikto laidoje vedėjams trūko kantrybė: „Išjungsim mikrofonus“

Šį pirmadienį aktualijų laidoje „Karštai su tv3.lt” nagrinėta tema apie tai, ar Lietuva, kovodama už Baltarusijos žmonių teisę į laisvę, neperžengia tam tikrų ribų, užkūrė tikrą debatų audrą. Laidos svečiai Valdemaras Tomaševskis ir Žygimantas Pavilionis taip ugningai gynė savo pozicijas, kad studijos vedėjams teko juos ne kartą tramdyti.

Politikas Žygimantas Pavilionis laikosi nuomonės, kad Lietuva turi padėti sunkioje padėtyje atsidūrusiems Baltarusijos žmonėms. Parama baltarusiams dabar yra labai svarbi, lygiai taip pat kaip mums kažkada buvo svarbi Islandijos parama. Todėl matydami Lukašenkos žiaurumus ir nesiskaitymą su savo tauta, negalime likti nuošaly.

Tačiau kitokios pozicijos laikosi Valdemaras Tomaševskis. Jo manymu, į kaimyninės šalies reikalus kišamės per daug ir tai mums gresia santykių su kaimynais pablogėjimu, kas turės neigiamų pasekmių ir mūsų ekonomikai. A. Lukašenka gali atimti krovinius, vežėjai nebegalės vežti krovinių per Baltarusiją ir t.t. Todėl, jo manymu, su kaimynais reikėtų sugyventi gražiuoju.

Politikų diskusija, prasidėjusi apie Baltarusiją, netrukus peraugo į tikrą politinę dvikovą ir tarpasmeninių santykių aiškinimąsi. Buvo cituojama ir biblija, ir Konstitucija, pylėsi kaltinimai vienas kitam išdavystėmis ir tarnavimu svetimoms valstybėms, laidos vedėjams Artūrui Anužiui ir Mindaugui Sėjūnui ne kartą teko raminti svečių aistras.

REKLAMA

Ž. Pavilionio ir V. Tomaševskio konfliktą pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Itin karštą politikų diskusiją, reportažus, faktus kviečiame žiūrėti aktualijų laidoje „Karštai su tv3.lt” – šiandien, 19.30 val. per TV3! Laidą taip pat galite stebėti internete – tv3.lt ir per TV3 Play.


Rašyti komentarą...
o
ona
2020-09-28 18:38:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
p. Tomaševskis su koloradke lakstė, matyt t. p. gerindamas santykius. Rusija nebeįsileidžia mūsų pieno produktų, rusai dejuoja, kad pasiilgo jų, o ms susiradom kitas rinkas . Tas pat bus ir su Lukos grasinimais...Veš prekes kitais keliais. Rusija skundžiasi, kad prekės vėluoja.., o kaip jos nevėluos, jei tikrina ne prekes, o vairuotojų (daugumai baltarusiai) kabinas.
Atsakyti
-7

J
J.
2020-09-29 03:22:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
O Rusijai nereikia branduolinių raketų paleidimo aikštelės?
Atsakyti
0

n
nu jo
2020-09-29 10:41:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
pagal tomasevski dauzomu zmoniu palaikymas ir parodymas diktatoriui kad jo veiksmai smerkiami visu doru zmoniu yra kisimasis slykstu skaityti tokius pezalus sis tipelis tik nori kazkaip uzmaskuoti savo palaikyma diktatoriui ir smurtui
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų