Valdžia nutiesė greitkelio tiltą aplink mažą namą, kai užsispyrusi savininkė atsisakė išsikelti

Kinijos Guangdžou mieste išdygo naujas greitkelio tiltas, kurį valdžia pastatė aplink vieną mažą namą. Pasirodo, kad namo savininkė visą dešimtmetį atsisakinėjo parduoti savo namą, todėl to neapsikentusi miesto valdžia nusprendė greitkelio tiltą pastatyti aplink jos būstą. Ši situacija virto tikra sensacija šalies socialiniuose tinkluose.

Kaip skelbia vietos žiniasklaida, moteris, pavarde Liang, atsisakė išsikelti iš vienaaukščio 40 kvadaratinių metrų namo, kai miesto valdžia nesugebėjo jai pasiūlyti „idealios“ naujos vietos gyventi. Esą teigiama, kad moteris norėjo gauti keturis naujus butus, tačiau valdžia jai pasiūlė tik du – ir tai šalia morgo.

Moteris sakė, kad yra laiminga ir yra pasiruošusi dorotis su visais sunkumais bei aplinkinių nuomonėmis. Be to, ji yra vienintelė tokia užsispyrusi gyventoja apylinkėje, nes kitos 47 šeimos, susidūrusios su panašia situacija, visgi nusprendė išsikelti kitur.

Šis atvejis yra vienas iš daugelio – Kinijos valdžia dažnai susiduria su tokiais užsispyrusiais gyventojais, kurie atsisako už nemažą pinigų sumą išsikelti iš savo namų, kai šie trukdo naujų kelių ar tiltų tiesimui.

Savo akimis pamatyti, kaip dabar gyvena moteris, galite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
Z
Zose
2020-08-08 18:22:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, jai ten turėtų būt smagu gyvent, tarp tokio triukšmo.
Atsakyti
0

e
edgaras
2020-08-10 19:59:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Video nerodo, o adblockerio tikrai netrynsiu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų