Internete plinta avarijos akimirka, kaip Grigiškėse BMW rėžėsi į degalinę ir sprunka

Internete plinta vaizdelis, kaip Grigiškėse automobilis BMW rėžėsi į degalinės kolonėlę ir ją nulaužė. Vaizdo medžiagoje matyti, kaip vairuotojas ir keleiviai nieko nelaukę sprunka.

Visos Grigiškės ūžia štai dėl šio sekmadienio įvykio: apie jį jau pranešėme TV3 Žiniose dar tą patį vakarą. BMW su girtais jaunuoliais įskriejo į degalinę, nulaužė kolonėlę. BMW ekipažas paspruko. Internete jau skelbiamas pačios avarijos vaizdo įrašas: juo pasidalino ir „Facebook“ grupės „Reidas Vilniuje“ nariai.

Matyti, kaip centrine Kovo 11-osios gatve atskriejęs BMW užlekia ant bortelio, atsitrenkia į šulinį ir perskrieja juo tiesia į degalinę. Nuo smūgio kolonėlė nuvirsta. Iš mašinos iššoka keleiviai ir vairuotojas, visi sprunka. Iš pradžių buvo pranešama, kad paspruko trys keleivės ir vairuotojas, tačiau panašu, kad BMW važiavo daugiau žmonių: net keturi keleiviai. Gali būti, kad tai dvi merginos ir du vaikinai.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Avarijos akimirka

Policija dar vis aiškinasi, kas vairavo automobilį, vairuotojas dar vis ieškomas. Spėliojama, kad automobilį vairavęs asmuo buvo girtas, todėl jis kaip ir jo keleiviai pabėgo.

REKLAMA

Vietos gyventojai sako, kad kompanija sekmadienį po Grigiškes važinėjosi greičiausiai pavartojusi kitokių svaigalų.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grigiškėse į degalų kolonėlę įlėkė BMW: vairuotojas ir keleivės pabėgo

Labai pasisekė, kad per šį eismo įvykį žmonės nesužeisti, kad po avarijos nekilo gaisras. BMW važiavę asmenys greičiausiai net nesužeisti. Į avarijos vietą buvo atsiųstos didžiulės ugniagesių pajėgos, degalinę dėl avarijos teko uždaryti.

Vairuotojui gresia dideli nemalonumai, jam gali būti iškelta ir baudžiamoji byla. Net jei jos išvengtų, teks atlyginti didžiulius nuostolius, jei prie BMW vairo sėdėjęs vyriškis turi vairuotojo pažymėjimą, jį jis greičiausiai praras net penkeriems metams.


Rašyti komentarą...
C
CCCP
2020-07-14 18:19:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patepe slides ir viskas issipagirios ir prisiduos jai bapkiu turi tai vazinesas toliau pas mus kiaura ta teisesauga kas pinigu turi deda ant jos pinigai daro viska LT
Atsakyti
-2

L
LT
2020-07-14 18:41:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Priminė klounų automobiliuką, kai sustoja ir ima lipti raudonosiai viens po kito. Tik šitie nejuokingi visai.
Atsakyti
0

G
Grikis
2020-07-21 11:21:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vel kurva BMW
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų