DIENOS PJŪVIS. Generalinis prokuroras – apie Lietuvoje kilusį dar vieną korupcijos ir kyšininkavimo skandalą

Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl įvairių korupcinių nusikalstamų veikų trečiadienį ryte buvo sulaikyta iš viso vienuolika asmenų, tarp jų – prokurorai, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) pareigūnas, advokatas. Apie tai, kaip Lietuvoje kilo ir buvo atskleistas dar vienas korupcijos ir kyšininkavimo skandalas, naujienų portalo tv3.lt studijoje – generalinis prokuroras Evaldas Pašilis.

Kaip trečiadienį pranešė prokuratūra, sulaikyti Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento prokurorai Nerijus Marcinkevičius ir Ugnius Vyčinas, Kauno apygardos prokuratūros 2-ojo baudžiamo persekiojimo skyriaus prokuroras Donatas Puzinas, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos pareigūnas Nerijus Valatka, Kaune praktikuojantis advokatas Šarūnas Mickevičius bei dar šeši privatūs asmenys.

Šiuo metu visų įtariamųjų namuose, darbo vietose bei kitur Vilniuje ir Kaune atliekamos kratos, kiti privalomi proceso veiksmai. Sprendimai dėl kardomųjų priemonių skyrimo sulaikytiesiems bus priimami vėliau.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Korupcijos skandalas kilo ir dėl Ūkio banko bylos: 11 sulaikytųjų įtariami ne tik kyšininkavimu

Trečiadienį surengtoje spaudos konferencijoje generalinis prokuroras Evaldas Pašilis pasakojo, kad ikiteisminis tyrimas pradėtas gavus duomenų, jog prokurorai ir FNTT atstovas susitikinėja su advokatu N. Valatka bei aptarinėja jų žinioje esančias bylas, bylų eigą, aptarinėja neviešintinus duomenis, kurie gali būti naudingi tretiesiems privatiems asmenims.


Rašyti komentarą...
J
Joooo...
2020-05-13 13:47:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia tik LT matyt cirkai tokie vyksta Kai sulaiko ir paskui nepasodina.
Atsakyti
-3

V
Vilma
2020-05-13 13:50:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai vistiek nepasodins kam dar cia tie cirkai
Atsakyti
-1

M
M
2020-05-13 13:49:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi jie vienodi
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų