Jauna moteris Didžiosios Britanijos princą kaltina seksualiniu išnaudojimu

Karalienės Elžbietos II-osios sūnaus – princo Andrew padangę temdo vis juodesni debesys. Amerikietė moteris ne tik kaltina princą ją seksualiai išnaudojus, kai ji buvo nepilnametė, bet ir tvirtina buvusi  kartą specialiai atvežta į Londoną, kad princas galėtų su ja pasismaginti.

35-erių amerikietė Virginia Giuffre su BBC žiūrovais dalijasi princui Andrew nepatogia istorija po to, kai visus šios moters jam mestus kaltinimus jis paneigė prieš dvi savaites nacionaliniam transliuotojui duotame interviu. Amerikietė tvirtina, kad buvo verčiama užsiimti seksu su princu, kai jai buvo 17-ka. Anot moters, pirmasis jų susitikimas įvyko Londone, klube „Tramp“.

„Jis pakvietė mane šokti ir buvo pats šlykščiausias šokėjas, kokį tik esu sutikusi. Tai buvo siaubinga. Jis labai prakaitavo ir tas prakaitas visur varvėjo. Man buvo šlykštu, bet žinojau, kad turiu jį džiuginti, nes to iš manęs tikėjosi Džefris ir Džislena.“

Moteris sako, kad specialiai lytiniams santykiams su princu Andrew ją į Londoną atvežė lytiniais nusikaltimais apkaltintas ir kalėjime nusižudęs princo bičiulis Jeffrey’is Epsteinas, o tuometinė jo mergina Ghislaine Maxwell esą net davė patarimų septyniolikmetei, kaip geriausiai patenkinti princą. Būtent Ghislaine Maxwell namuose, kur septyniolikmetė leido naktį su tuomet 41-erių princu, jie trys ir įamžinti.

„Tai buvo šlykštu. Jis nebuvo šiurkštus, bet po visko atsistojęs tiesiog padėkojo ir išėjo. O aš sėdėjau ant lovos apimta siaubo ir gėdos, jaučiausi purvina. Turėjau keltis ir eiti į dušą. Kitą dieną Džislena sakė, kad labai gerai pasirodžiau“, – sako princo kaltintoja Virginia Giuffre.

Amerikietė tvirtina, kad dar du tokie patys susitikimai su karališkosios šeimos atstovu įvyko Niujorke ir Karibų saloje. Dalindamasi istorija moteris nesulaiko ašarų.

REKLAMA

„Tai buvo siaubingas laikas mano gyvenime. Manimi buvo ką tik pasinaudojęs karališkosios šeimos narys. Ir kai kalbate apie grandines… Tie įtakingi žmonės buvo mano grandinės ir aš nežinojau, kas gali nutikti“, – teigia V. Giuffre.

Princas Andrew neigia susitikęs ar juo labiau santykiavęs su amerikiete. Visgi dėl šio skandalo jis nusišalino nuo viešų karališkųjų pareigų.


Rašyti komentarą...
A
Ale va
2019-12-04 06:19:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai adata judės , siūlo į ją neįversi...
Atsakyti
0

P
Paul
2019-12-04 08:20:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet kodel merga pati "pasirase" ant to???
Atsakyti
0

M
MARYTE
2019-12-04 12:21:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
ATSIBUDO .......KAI SU PRINCU GULEJO TAI PATIKO IR TYLEJO KAIP MATYT PRIEVARTA NEBUVO NAUDOTA ,O DABAR GAL PINIGELIU ISPES METAI EINA MATYT NIEKAS NEKABINA TAI PRISIMINE JAUNYSTE
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų