princas andrew

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „princas andrew“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „princas andrew“.

Princas Andrew – vėl skandalų įkarštyje: paviešinti teismo dokumentai gero nežada

Princas Andrew kaltinamas dalyvavęs orgijose su nepilnamečiais, kai buvo apsistojęs verslininko ir žinomo nusikaltėlio Jeffrey Epsteino namuose Karibuose, vadinamuose „nuodėmių sala“. Visa tai paaiškėjo teismui paviešinus dokumentus. Jorko kunigaikštis vėl buvo įtrauktas į sekso skandalą, susijusį su jo draugu pedofilu, praėjus kiek daugiau nei metams po to, kai jis patenkino Virginios Giuffre 2022 m. iškeltą daugiamilijoninę bylą.
2024-01-04

Tamsiausi karalienės Elžbietos II palikuonių skandalai: „pavertė monarchiją žiniasklaidos keistuolių šou“

Anapilin iškeliavus Didžiosios Britanijos karalienei Elžbietai II, visas pasaulis prisiminė ir žavėjosi ne tik monarchės valdymu, bet ir asmeniniu gyvenimu. Tačiau greičiausiai karalienei teko sugadinti daug nervų stebint, kaip į įvairiausius skandalus nuolat įsivelia sūnūs ir anūkai. Daugiau apie tai – laidos „Karštai su tv3.lt“ reportaže. Viso pasaulio dėmesį prikausčiusiose karalienės Elžbietos II laidotuvėse buvo galima pastebėti vieną labai įdomią detalę.
2022-09-25

Juoda katė perbėgo tarp brolių Karolio III ir Andrew: kišo „pagalius į ratus“, nenorėjo, kad taptų karaliumi

Pasirodo, tarp dviejų karališkosios šeimos brolių kyla rimti nesutarimai, ir tai kalbama ne apie princą Harry ir Williamą. Nesutarimai tarp dviejų brolių, stovinčių pirmoje eilėje į sostą, nėra neįprasti, o veikiau lyg taisyklė. Dabar, kai naujasis karalius Karolis III pradeda eiti pareigas ir ruošiasi karūnavimui, viso pasaulio dėmesys sutelktas į karališkąją šeimą.
63 2022-09-23

Princas Harry nežinojo, kur dėti akis: ėjo nuleidęs galvą

Pirmadienį prasidėjus karalienės Elžbietos II laidotuvėms, princas Harry pasirodė be karinės uniformos. Atsisakęs visų titulų, karinę uniformą princas Harry buvo galėjęs dėvėti tik šeštadienį, kuomet gavo specialų karaliaus Karolio III leidimą ją apsivilkti budynių prie karsto metu. Kartu su žmona Meghan Markle pasirodęs princas Harry negavo išskirtinio leidimo dėvėti karinės uniformos karalienės Elžbietos II laidotuvių metu.
192 2022-09-19

Skaudus smūgis princui Hariui: žinia prieš laidotuvės trenkė į paširdžius

Karaliaus Karolio III-ojo sūnui princui Hariui buvo uždrausta dėvėti karinę uniformą atsisveikinant su karaliene Elžbieta II Vestminsterio salėje. Manoma, kad nors princui Hariui neleista dėvėti karinės uniformos, ją galės vilkėti princas Andrew kaip „ypatingą pagarbos ženklą“ savo velionei motinai, rašo dailymail.co.uk.
2022-09-13

Princas Andrew po skandalo susitiko su karaliene: prašė tik vieno

Užsienio žiniasklaida praneša, jog sugėdintas princas Andrew vis dar yra mėgstamiausias karalienės Elžbietos sūnus, kuriam ji pasiruošusi daug ką atleisti. Kiek anksčiau jis sulaukė iš karalienės skaudaus gesto – atėmė iš jo karinius titulus. Bekingemo rūmai pranešė, kad karalienė panaikino daugybę karinių titulų ir labdaros pareigų, priklausančių princui Andrew. Dabar princas Andrew stengiasi nepakliūti į fotografų objektyvus ir gyvena nuošalų gyvenimą.
2022-08-26

Garsus žurnalistas svaidosi grasinimais: viena nuotrauka sugriautų karališkąją šeimą

Princas Andrew karališkąjai šeimai pridarė daugybę problemų. Panašu, jog bėdos nesibaigė – BBC darbuotojas pareiškė, turintis su princu susijusio kompromato, kuris galėtų sugriauti karališkąją šeimą.  Žiniasklaidos milžinės darbuotojas buvo rūmuose tuo metu, kai 2019-aisiais kanalas iš Jorko kunigaikščio ėmė interviu. Pokalbio metu princas aiškinosi dėl to, kas jį sieja su į pedofilijos skandalą įsivėlusiu Jeffrey Epsteinu.
2022-07-19

Jeffrey Epsteino bendražygė išgirdo teismo verdiktą: ilgus dešimtmečius praleis kalėjime

Britei Ghislaine Maxwell antradienį skirta 20 metų įkalinimo bausmė už pagalbą savo buvusiam partneriui, nešlovę užsitraukusiam velioniui finansininkui Jeffrey Epsteinui, lytiškai išnaudoti mergaites. Paskirta bausmė žymi Oksfordo universitete išsilavinimą įgijusios velionio britų žiniasklaidos magnato Roberto Maxwello dukters, augusios turte ir draugavusios su karališkaisiais asmenimis bei JAV eksprezidentais, nuopuolį. Gh.
2022-06-29

Žiniasklaida: smūgis princui Harry ir Andrew – neleidžiama pasirodyti svarbiame renginyje

Princai Harry ir Andrew nedalyvaus svarbioje karalienės Elžbietos II platininio valdymo jubiliejaus dalyje – jų neišvysime garsiajame Buckinghamo rūmų balkone su visais kitais šeimos nariais, penktadienį pranešė BBC.  Monarchei kompaniją balkone palaikys „tie karališkosios šeimos nariai, kurie šiuo metu vykdo oficialias jiems priskirtas pareigas“, – sakė rūmų šaltiniai.
2022-05-06

Smūgis iš brolio: po sekso skandalo princas Charlesas siekia „ištrinti“ princą Andrew iš karališkos šeimos

Princas Andrew sukrėtė karališkosios šeimos gerbėjus po to, kai šią savaitę užėmė pagrindinę vietą princo Philipo atminimo ceremonijoje, praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai išsprendė savo seksualinės prievartos civilinę bylą. Princas Charlesas ir Williamas siekia, kad princas Andrew nedalyvautų jokiuose būsimuose įvykiuose, teigia vienas iš pagrindinių karališkųjų ekspertų.
2022-04-02
REKLAMA
REKLAMA

Nutraukta princo Andrew seksualinės prievartos byla: sutarė dėl piniginės išmokos

Niujorke oficialiai nutraukta britų princui Andrew jo ilgametės kaltintojos Virginios Giuffre iškelta byla dėl seksualinės prievartos, nešlovę užsitraukusiam karališkosios šeimos nariui pagal susitarimą sumokėjus moteriai neįvardijamą sumą, rodo antradienį paviešinti teismo dokumentai.     Vasarį šalys pasiekė susitarimą užbaigti ginčą neteisminiu būdu, apsaugojusį britų monarchės Elizabeth II antrąjį sūnų nuo viešo pažeminimo teisme.
2022-03-09

Princas Andrew susitarė su išnaudojimu jį kaltinančia moterimi: sumokės milijoninę kompensaciją

Antradienį buvo pranešta, jog karalienės Elžbietos II sūnus princas Andrew pasiekė neteisminį susitarimą su jį seksualiniu priekabiavimu kaltinusia moterimi ir turės jai sumokėti kompensaciją.  Dabar britų žiniasklaida atskleidžia ir daugiau detalių – įskaitant ir tai, kokią sumą princas turės pakloti.  Didžiosios Britanijos naujienų portalas mirror.co.uk trečiadienį pranešė, jog Andrew Virginia‘i Giuffre privalės sumokėti 14 milijonų eurų kompensaciją.
2022-02-16

Princas Andrew netenka karinių ir karališkų pareigų: karalienė Elžbieta tam pritarė

Karalienės Elžbietos II-osios antrasis sūnus Andrew netenka karinių ir karališkų pareigų – apie tai skelbia britų Karališkieji rūmai. Į lytinės prievartos skandalą pakliuvusiam princui nepavyksta išsisukti nuo kaltinimų. Teismas atmetė jo prašymą nutraukti civilinį ieškinį. Neliečiamųjų nėra – Britanijos Karališkieji rūmai skelbia, kad princas Andrew atsisako karinių ir karališkųjų pareigų ir kaip paprastas civilis ginsis byloje, kurioje yra kaltinamas nepilnametės prievartavimu.
2022-01-14

Princas Andrew sulaukė skaudaus gesto iš karalienės: atsuko jam nugarą ir atėmė titulus

Princas Andrew sulaukė iš karalienės skaudaus gesto – atėmė iš jo karinius titulus. Bekingemo rūmai pranešė, kad karalienė panaikino daugybę karinių titulų ir labdaros pareigų, priklausančių princui Andrew. Toks sprendimas priimtas po to, kai JAV teisėjas pritarė, kad būtų iškelta civilinė byla dėl seksualinės prievartos, kuria kaltinamas princas Andrew. Vyras kaltinamas, kad seksualiai išnaudojo moterį, kai jai buvo 17 metų, tačiau pats princas Andrew tai neigia.
2022-01-13

Didžiosios Britanijos princas Andrew bando kratytis lytinės prievartos kaltinimų: paviešintas susitarimas nereikšti pretenzijų

Didžiosios Britanijos princas Andrew bando kratytis lytinės prievartos kaltinimų. Teismas Niujorke paviešino susitarimą, kuriame ieškinį princui iškėlusi moteris prieš daugiau nei dešimtmetį pažadėjo nereikšti pretenzijų savo galimiems prievartautojams. Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos antrasis sūnus jau trečius metus vengia viešumos.
2022-01-04

Jauna moteris Didžiosios Britanijos princą kaltina seksualiniu išnaudojimu

Karalienės Elžbietos II-osios sūnaus – princo Andrew padangę temdo vis juodesni debesys. Amerikietė moteris ne tik kaltina princą ją seksualiai išnaudojus, kai ji buvo nepilnametė, bet ir tvirtina buvusi  kartą specialiai atvežta į Londoną, kad princas galėtų su ja pasismaginti.
2019-12-03

Princas Andrew neatlaikė skandalo dėl sekso su nepilnamete: nusišalina

Į sekso su nepilnamete skandalą įsivėlęs britų princas Andrew – neatlaikė įtampos ir visuomenės spaudimo. Karalienės Elžbietos II-osios sūnus pareiškė, kad neribotam laikui nusišalina nuo viešų pareigų. 59-erių princą Andrew ilgus mėnesius slėgė kaltinimai dėl draugystės su kalėjime nusižudžiusiu, lytiniais nusikaltimais pagarsėjusiu Jeffrey Epsteinu. Žibalo į ugnį įpylė ir vienos moters kaltinimai, kad ji – tuomet septyniolikmetė – buvo verčiama su princu užsiiminėti seksu.
2019-11-21

Princas Andrew pirmą kartą prabilo apie įtarimus dėl lytinių santykių su nepilnamete

Į sekso skandalą įsivėlęs karalienės Elžbietos II-osios sūnus princas Endriu pirmą kartą po mėnesius trukusių įtarinėjimų viešai prabilo prieš televizijos kameras. Jis griežtai neigia, kad užsiiminėjo seksu su nepilnamete ir net sako niekada jos nematęs, nors yra apie jų susitikimą liudijančių nuotraukų. Sakoma, kad 59-erių princas Andrew – mylimiausias karalienės Elžbietos II-osios sūnus.
2019-11-18

Princas Andrew neigia, jog turėjo lytinių santykių su paaugle: nepamena susitikimo su mergina

Didžiosios Britanijos princas Andrew sensacingame interviu JK televizijai šeštadienį „kategoriškai“ paneigė turėjęs lytinių santykių su viena nešlovę užsitraukusio JAV finansininko Jeffrey Epsteino auka paaugle, teigiančia, kad ji buvo priversta mylėtis su šiuo karališkosios šeimos nariu. Per beprecedentį valandą trukusį pokalbį transliuotojo BBC laidoje „Newsnight“ princas Andrew patikino „nepamenąs“, jog kada nors būtų sutikęs jį kaltinančią moterį Virginią Roberts.
2019-11-17

Britų policija Bakingamo rūmų sode sulaikė... princą

Didžiosios Britanijos policija buvo priversta raudonuoti ir atsiprašinėti, kai praėjusią savaitę Bakingamo rūmų sode sulaikė vyrą. Praėjusį trečiadienį du pareigūnai į vyrą nukreipė ginklus ir liepė jam gultis ant žemės. Vėliau buvo išsiaiškinta, kad „įsibrovėlis“ iš tiesų buvo karalienės Elizabeth II sūnus princas Andrew. Jis tiesiog išėjo pasivaikščioti į sodą, skelbia šalies spauda. Princas ant pareigūnų nesupyko ir net padėkojo už atsiprašymą.
2013-09-09

M. Gaddafis buvo priklausomas nuo Viagros ir studenčių

Po buvusio Libijos diktatoriaus Muammaro Gaddafio mirties aiškėja vis daugiau istorijų apie diktatoriaus gyvenimą. The Daily Mail rašo, kad prieš pat susitikimą su Didžiosios Britanijos princu Andrew Gaddafis atliko lytinius aktus su mažiausiai keturiomis moterimis. Libijos vadovas turėjo neįtikėtinai didelį seksualinį apetitą. Jam buvo išsivysčiusi priklausomybę nuo potenciją didinančių Viagros tablečių. Jo asmeninė seselė ragino jį mažinti Viagros vartojimą.
2011-11-14
Į viršų