Restoranas siūlo įveikti daugiau nei 6 kilogramų mėsainį

Keturi kilogramai mėsos, du kilogramai duonos, kepinti svogūnai, majonezas ir daug kitų ingredientų – tokį mėsainį-monstrą klientams siūlo vienas Bankoko restoranas. Tiesa, jei jį įveiksite per devynias minutes gausite net 300 dolerių premiją.

Vieno Bankoko restorano virtuvės šefas ruošia keturis kilogramus mėsos suvožtiniui.

Galutinis produktas – daugiau nei 6 kilogramus sveriantis, 10 tūkstančių kalorijų monstras su kiauliena arba jautiena, keptais svogūnais, rūkyta kiaulienos šonine ir majonezu.

Tokį mėsainį suvalgyti pabandė tikrai ne vienas restorano klientas

„Aš suvalgiau tik ketvirtadalį. Ne visą suvožtinį, tik mėsą. Neliečiau duonos ir bulvyčių“, – sako restorano klientas Kittipop Puntu.

Bankoke esantis restoranas savo klientams, kurie įveiks šį daugiau nei šešis kilogramus sveriantį mėsainį, yra paruošęs 300 dolerių prizą. Bet su sąlyga – klientai suvožtinį turi įveikti per 9 minutes.

Restorano savininkas teigia, kad tai didžiausias mėsainis Tailande, todėl prieš priimant klientų užsakymus jis įspėja kiekvieną apie laukiantį iššūkį.

„Aš nenoriu, kad klientai ateitų tik dėl iššūkio. Noriu, kad jie mėsainiu mėgautųsi. Jei klausiate, ar aš bijau, kad jie gali paspringti – taip, aš nerimauju, todėl iš anksto įspėju kiekvieną klientą“, – teigia restorano savininkas Komdech Kongsuwan.

Nors suvožtinis oficialiai vadinamas „Šešių kilogramų mėsainiu“, restorano savininkas pripažįsta, kad jis sveria tikrai daugiau. Norėdami paragauti rekordinį Tailando mėsainį ir sudalyvauti iššūkyje klientai turi paploninti piniginę – mėsainis su jautiena kainuoja apie 82 dolerius, o su kiauliena – daugiau nei 115 dolerių.


Rašyti komentarą...
G
Globglogabgalab
2019-11-09 23:01:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gautumet ne tik 300 doleriu bet ir 10 kg svorio :)
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų