Žiniasklaida: Neringoje įrengti 8 butai savivaldybės valdininkams

Neringos savivaldybėje stringa socialinio būsto statybos, tačiau įrengti aštuoni butai savivaldybės valdininkams.

Tarp gavusių naujus būstus yra ir savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Audronė Tribulaitė, kuri priklausė šį klausimą sprendusiai komisijai. Pasak savivaldybės, ji nuo sprendimo nusišalino, skelbia lrt Tyrimų skyrius.

Lrt duomenimis, dalis būstus gavusių valdininkų turi nekilnojamojo turto kitose savivaldybėse.

Kurorto meras socialdemokratas Darius Jasaitis teigia, kad būstai valdininkams pastatyti, nes pritraukti specialistus savivaldybei labai sunku dėl aukštų nekilnojamojo turto kainų.

„Kai kurie gyveno sandėliukuose, kai kurie rūsiuose, kai kurie važinėjo iš didžiosios žemės, kaip vadinu, Klaipėdos. Ir žvalgėsi darbo Klaipėdoje. Tam, kad jie nepabėgtų iš Neringos, nes ir taip turime didžiulį darbuotojų stygių, tai administracijos direktorius teikia tarnybinius būstus“, – teigia meras.

Buvęs Neringos tarybos, o dabar Seimo narys liberalas Andrius Bagdonas sako, kad kurorto opozicija jau anksčiau tarnybinių būstų statybas kritikavo, o gyventojai tikėjosi, kad nors pusė naujų būstų bus skirti ir jų laukiančioms šeimoms.

2017 metais suplanuotų keturių socialinių būstų statybos savivaldybėje dar nėra prasidėjusios. Pasak mero, darbus užtęsė teisminiai ginčai.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenimis, Neringoje socialinio būsto šiuo metu laukia 57 asmenys arba 29 šeimos. Jauna šeima socialinio būsto Neringos savivaldybėje laukia vidutiniškai 12 metų.


Rašyti komentarą...
V
Vita
2021-02-25 16:16:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Blatas buvo prie sovietų ir tęsiasi iki dabar, taip turbūt bus ir toliau. Lauk visus iš Neringos valdžios ir savivaldybės, nes jei gerai baigsis tai parodo blatas ir valdžia gryna tikrovė. O teisybė tai pasaka.Kurie laukia ir nesulaukia junkitės į būrį ir kovokite, nenusileiskite
Atsakyti
0

V
Vaclovas
2021-03-09 12:49:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valdininkai benamiai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų