Verslas leis važinėti autobusams skirtomis juostomis „CityBee“ parką papildė elektromobiliais

Jei manote, kad elektromobiliai yra ateities nešėjai, tuomet klystate. Praėjusią savaitę Lietuvoje vyko pirmosios elektromobilių lenktynės Vilnius-Palanga, o penktadienį sostinėje buvo pristatyta nuomos sistema būtent šio tipo transporto priemonėms.

32

Jau kelis metus veikianti automobilių dalinimosi paslauga „CityBee“ savo parką papildė naujais elektromobiliais, dėl kurių sostinės gyventojai ir miesto svečiai galės išbandyti aplinkai draugišką keliavimo būdą.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Į elektromobilius leis persėsti už centus

Planuose – daugiau krovimo stotelių

„Lietuvoje kaip ir Europoje šiuo metu daug kalbama apie elektra varomas transporto priemones – visi sutinka, kad elektromobiliai yra mūsų ateitis, tačiau pirmieji žingsniai žengiami vis dar nedrąsiai, todėl džiaugiamės, kad privatus verslas investuoja ir padeda Vilniui tapti „žalesniu“ miestu. „CityBee“ pradėjus teikti elektromobilių dalinimosi paslaugą Vilnius tampa viena pirmųjų Europos sostinių, kurioje veikia vieša elektromobilių nuomos paslauga. Neabejotinai elektromobiliai yra Vilniaus ateitis, todėl sostinės savivaldybė siekia, ateityje iš viso atsirastų nuo 20 iki 60 elektromobilių krovos stotelių. Planuojame skelbti konkursą, kurio dėka elektromobilių keitimosi sistemos punktai būtų pritaikomi elektromobilių krovimui“, – teigia Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

REKLAMA

Šiuo metu elektrinius 5 „BMW i3“ elektromobilius klientai galės rasti ir palikti krautis 3 įkrovimo stotelėse prie Vilniaus miesto savivaldybės, Domininkonų gatvėje esančioje „Unipark“ stovėjimo aikštelėje ir prie automobilių salono „Krasta Auto“.

Kaip portalui tv3.lt sakė „CityBee“ direktorius Aurimas Drūtys, pagrindinis iššūkis diegiant elektromobilių krovimo sistemą – krovimo stotelių infrastruktūra.

„Reikėjo įkurti naujas krovimosi stoteles, kur žmonės galėtų krauti elektromobilius. Taip pat vienas iš iššūkių bus klientų švietimas. Kiekvienas norintis išsinuomoti elektromobilį turės išklausyti kelių minučių instruktažą internete“, - apie elektromobilių įvedimą į egzistuojantį automobilių parką kalbėjo jis. Vadovas tikisi, kad su Vilniaus savivaldybės pagalba ateityje mūsų sostinė bus viena pirmųjų Europoje turinti patogią automobilių dalinimosi paslaugą su 100 proc. elektromobilių parku.


Rašyti komentarą...
N
Nostradamus
2015-05-15 13:24:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keiskit žolę, žurnalistai, bo nuo šitos rūkymo labai miglotai rašote.. "Verslas leis važinėti autobusams skirtomis juostomis" - ar bent patys suprantate, ką norėjot pasakyt?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų