Vardija, kurios įvežtos prekės brango labiausiai

Lietuvos eksportuotų prekių kainos liepą, palyginti su 2020-ųjų liepos mėnesiu, padidėjo 7,1 proc., o importuotų prekių – 13,9 procento.

Per mėnesį (liepą, palyginti su birželiu) eksportuotų prekių kainos padidėjo 1 proc., importuotų prekių – 1,6 proc., pranešė Statistikos departamentas. 

Per mėnesį iš eksportuotų prekių labiausiai –  11,5 proc. – brango medicinos ir odontologijos prietaisai, instrumentai ir reikmenys. Plieniniai vamzdžiai, vamzdeliai, tuščiaviduriai profiliuočiai ir susijusios jungiamosios detalės pabrango 8,7 proc., rafinuoti naftos produktai – 5,1 proc., bet atpigo nafta – 8,3 proc., ketus ir plienas bei ferolydiniai – 6,2 proc., metalinės cisternos, rezervuarai ir talpyklos – 4,4 procento.

Iš importuotų prekių daugiausia – 17,7 proc. – pabrango padarinė mediena. Elektra brango 13 proc., kiti plieno pirminio apdirbimo gaminiai – 7,5 proc., bet atpigo atliekos, atliekų surinkimo produktai – 3,2 proc., gyvi gyvūnai ir gyvūniniai produktai – 3 proc., elektroniniai komponentai ir plokštės – 2,4 procento.

Per metus iš euro zonos importuotų prekių kainos išaugo 5,6 proc., ne iš euro zonos – 21,6 procento. Per mėnesį iš euro zonos importuotų prekių kainos padidėjo 1 proc., ne iš euro zonos – 2 procento.


Rašyti komentarą...
T
Tikras
2021-09-16 13:53:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
pidermonaitė kalba taip, lyg pandemijos jau nebėra... reiškia, jei apsimoka dėl finansinių sumetimų, tai atvažiuokite, verslaukite, turistaukite, investuokite... o lietuviui sako, niekur neik, sėdėk namie, per daug susitaupei, susimokėk, niekur ne keliauk, mes juodoje zonoje... garbanotas šiūkšlynas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų