Valdžia kompensavo šuns suėstus 500 JAV dolerių

Montanos valstijoje, JAV gyvenantis laikraščio reporteris Wayne'as Klinkelis susigrąžino prarastus 500 dolerių. Tiesa, jam teko gerokai pavargti, kol po daugiau nei pusmetį trukusių pastangų ir tyrimo JAV iždo departamentas išrašė 500 dolerių čekį, rašo Business Insider.

W. Klinkelio auksaspalvis retriveris, vardu Sundance, visuomet labai mėgo graužti popierinius daiktus. Pinigus šuo suėdė belaukdamas savo šeimininko automobilyje, kol šis pietavo restorane su žmona. Sugrįžęs ir pamatęs kelis banknotų skutus, W. Klinkelis iš karto suprato, kad jo 500 dolerių tapo šuns pietumis.

Šį šunį, kuris teturi vieną akį, W. Klinkelis prieš 12 metų pasiėmė iš prieglaudos. Po to, kai šuo suėdė 5 banknotus po 100 dolerių, šuns šeimininkas kelias dienas rinko jo „krūveles“. Surinktas išmatas W. Klinkelis iš pradžių džiovino, paskui merkė į muiliną vandenį, vis bandydamas atskirti valiutos skutus nuo visos masės. Surinktas banknotų dalis jis sudėliojo tarsi dėlionę ir tuomet kreipėsi į banką.

Tačiau banke jam buvo atsakyta, kad niekuo padėti negali ir jam reikia vykti į JAV iždo departamentą, sugadintos valiutos skyrių. Čia nelaimėlį priėmė, tačiau jokios garantijos, kad pinigus pavyks susigrąžinti nesuteikė ir nurodė, kad tyrimas gali užtrukti iki dviejų metų.

Po pusmečio laikraščio „The Independant Record“ žurnalistas netikėtai paštu gavo 500 dolerių čekį. Laikraštyje buvo išspausdintas straipsnis, kurio titulinėje nuotraukoje puikavosi istorijos kaltininkas Sundance su čekiu dantyse.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų