Korporacija „Mars“, kuriai priklauso garsus padažų ir ryžių prekės ženklas „Uncle Ben's“, ketina pakeisti prekės ženklo logotipą, kuriame pavaizduotas juodaodis, kad padėtų pasauliui atsikratyti rasinių prietarų, pranešė televizija „NBC News“, remdamasi bendrovės pranešimu.

Pranešime pažymima, jog „Mars“, kaip pasaulinė bendrovė, suvokia savo atsakomybę, tad turi užimti aiškią poziciją kovoje su „rasiniais prietarais ir neteisybe“.

„Rasizmui nėra vietos visuomenėje. Palaikome juodaodžių bendruomenę ir mūsų ... partnerius kovoje už socialinį teisingumą“, – pabrėžė „Mars“.

Pasak bendrovės, dabar yra tinkamas laikas pakeisti „Uncle Ben's“, įskaitant vaizdinę prekės ženklo tapatybę. 

Tačiau „Mars“ nenurodė, koks bus naujas logotipas ar kada jis bus parengtas.

Oficialioje „Uncle Ben's“ svetainėje nurodoma, jog prekės ženklas buvo sukurtas praėjusio amžiaus 5-ajame dešimtmetyje. Logotipe pavaizduoto pagyvenusio afroamerikiečio prototipu tapo juodaodis vardu Frankas Brownas, dirbęs viename brangiame Čikagos restorane.

Tuo tarpu gaiviųjų gėrimų ir užkandžių milžinė „PepsiCo“ paskelbė planuojanti pakeisti bendrovei priklausantį blynelių mišinių, sirupų ir kitų produktų prekės ženklą „Aunt Jemima“, kurio logotipe taip pat pavaizduota afroamerikietė.

Šis logotipas nuo šių „PepsiCo“ produktų pakuotės bus pradėtas šalinti nuo šių metų ketvirtojo ketvirčio, o vėliau bus pakeistas ir prekės ženklo, kuris buvo sukurtas prieš daugiau kaip 130 metų, pavadinimas.

Tokius sprendimus „PepsiCo“ ir „Mars“ priėmė dėl JAV ir kitose šalyse vykstančių masinių protestų, kuriuos išprovokavo juodaodžio George'o Floydo žūtis jį suimant JAV policijai.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-06-18 16:15:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Straipsnyje vardai isgalvoti.
"Uncle Ben's" ikurejas yra juodaodis Gordon Harwell.
Isproteje klounai juodaodzio ikurta zenklas su paties atvaizdu laiko rasistiniu.
Atsakyti
0

!
!!!!
2020-06-18 18:08:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip issisuks filmuku kurejai.....kai blondines drasko su metriniais-blondines dazys juodai ar atvirsciai????
Atsakyti
0

x
xxL
2020-06-19 10:39:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
juokdariai :))))))) Tai ką darys su KFC logotipu? Ten baltasis logotipe. Jį pakeis juoduku ar kiniečiu, o gal robotu ar višta? didesnių rasistų už juodukus dar nesu matęs. Net kluklusklanai taip nesielgia.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų