• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilnius siekia pritraukti naujų policijos pareigūnų – vasarį patvirtinta 10 tūkst. eurų vienkartinė išmoka naujiems pareigūnams.

Vilnius siekia pritraukti naujų policijos pareigūnų – vasarį patvirtinta 10 tūkst. eurų vienkartinė išmoka naujiems pareigūnams.

REKLAMA

Prašymus dėl išmokos jau pateikė 18 naujai Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato struktūriniuose padaliniuose įsidarbinusių pareigūnų. Planuojama, kad iki liepos pabaigos įsidarbins dar apie 50 kursantų.

„Vilniuje trūksta apie 400 pareigūnų. Suprasdami, kokią reikšmę bendrai tai turi miesto saugumo situacijai, nusprendėme imtis sprendimų naujų policijos pareigūnų pritraukimui. Pirmieji rezultatai džiugina, tikimės, kad jauni žmonės dažniau rinksis šią profesiją ir apsispręs tarnauti sostinėje“, – sako Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas.

Finansinę skatinimo priemonę gali gauti įgiję policijos pareigūno išsilavinimą. Tarp pareigūnų, Vilniaus savivaldybės ir Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasirašoma trišalė sutartis, kuria pareigūnai įsipareigoja nepertraukiamai ne trumpiau kaip 5 metus eiti policijos pareigūno pareigas viename iš Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato struktūrinių padalinių, veikiančių Vilniaus savivaldybės teritorijoje, ne mažesniu kaip vieno etato darbo krūviu.

REKLAMA
REKLAMA

Jei asmuo, gavęs šią išmoką, dėl savo kaltės ar apsisprendimo tarnybą nutrauks anksčiau, jis turės grąžinti gautos išmokos dalį, proporcingą neištarnautam laikui. Jei tarnyba nutrūktų dėl sveikatos būklės, nėštumo ar vaiko priežiūros atostogų, šis reikalavimas nebus taikomas.

Šiuo metu jau pasirašytos penkios trišalės sutartys, dar trylika šiuo metu yra derinama ir pasirašinėjama. Iš 18 prašymus pateikusių asmenų – 12 moterų ir 6 vyrai.

Bet yra įsipareigojimai, alga pradžioje nesiekia ne 1000eur. Man rodos 3-5metus turi atidirbti policijoje. Kitaip teks grąžinti pinigus. Kai isdalini per metus i mėnesį apie 200eur priedas prie algos vos ne kaip. Bet tenka dirbti naktimis, vezti visokius privariusius i kelnes, gaudyti visokius narkosikus, paskui jei netyčia panaudosi tazeri, tave gali dar i teismą paduoti, spręsti visokius šeimyninius pijoku gincus ir t.t....nėra rojus. Pliusas tas kad po 25metu gali išeiti i pensija taip issidarbinti kažkur kitur dar pensija gauti ir dirbti.
Ai čia VIENKARTINĖ . Panašiai kaip sūris spąstuose. Įsidarbini vienam mėnesiui, gauni išmokėlę ir ate.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų