Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tik apie sunkius kalbama, ar irapie visus pavojingus ir sveikatai kenkiančius?
Jo, dabar visokiu dokumentu reikia net ir tu kuriuos anksčiau Lensbergis ragino kabinti ant tvorų, deginti.
@Va tep va jo komentarai ,nesvarbu ,kokia butu tema ,pastoviai prikisa lansbergi ,matyt uz kiekviena toki komentara gauna mokesti
Ne sunkius, o dirbusiems kenksmingose sąlygose.Tai dulkės ,stiklo vatos dulkės,stirolo garai ir t.t.
Kodel Sodra isbraukia dekretines atostogas is tu 11 metu,taip ir jokios kompensacijos negauni
@Modesta Dekretinės įsiskaito į darbo stažą kenksmingomis sąlygomis,jei gavote neigiamą atsakymą,rašykite skundą Sodros Valdybai.Skundžiau,įskaičiavo.
O kada grazins nuskaiciuotus pinigus uz kenksmingas darbo salygas uz 2009 2011 metus baigia žmones ismirti jau o nieks net nekalba apie tai tikras apiplešimas vidury baltos dienos
O kažin buvusiems Černobylyje laikoma, kad dirbo kenksmingomis sąlygomis?
O tai dabar nėra kėnksmingų sąlygų. Kaip buvo taip ir liko tik dar kėnksmingesnės. Įpatingai tose įmonėse kuriose ir buvo kėnksminguo.
Išardytos arba išvogtos ventiliacinės sistemos o naujoms jau gaila kapitalo.
Prižiūrinčios institucijos sėdi verslo kišenėje, o darbuotojai neturi kito pasirinkimo kaip arba emigruoti, arba sukandus dantis dirbti tėvynėja.
Jeigu netikti patikrinkite įsitikinsite.
Prieš 30 m. Dirbau kenksmingimis sąlygomis, su gyvsidabriu. Nu ir ką? Kas gali pateikti tiesioginius faktus? Niekas to neprisiims. Kad padaryta žala, taip. Kad tos įmonės nebėra,taip. Iš ko pareikalauti, praeityje patirtas ir dabar atsiliepenčias problemas????
o kas dirba jau 28 metus su kompleksine negalia zmonem? ar priklauso?? kazkada duodavo pieno ir net buvo pinigeliai uz pavojinga bei kenksminga darba o dabar viskas nuimta ir keista kad policijoj isdirbe zmones greiciau iseina i pensijas o sitam darbe jau nieko nebereiskai nors darbas visom prasmem labai sunkus. nes zmonem sitai labai akualu ir kur profsajungos ziuri del to
LAISVOJE LIETUVOJE daug TRIKDŽIŲ
LAISVOJE LIETUVOJE daug TRIKDŽIŲ
Sodra neturi INFORMACIJOS kas dirba kenksmingomis sąlygomis. Darbo Ministerija NAVICKIENĖ nežino Restruktūrizavimo, Bankroto įstatymo. Negražina 6 metai Atlyginimo SKOLĄ. Administratorius baigia pinigus išparceliuoti.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų