Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nuotrauka panašu, iš Kinijos. Fake straipsnio užsakovė
Ppppisa smegenis jums, vaikai!
Ppppisa smegenis jums, vaikai!
Ką padarysit jeigu tie visi savininkai Seime sėdi D.
Dar vieną Gerovės valstybės pilietį lenkai papjovė benamių konteineryje Vokietijoje (.
Vogti - galima nes čia nei žala padaroma tyčia nei tai veikla turi nusikaltimo požymių. O ką? Dingo prekės ir šventa, kur jūs čia matote vagystę ar ką blogo? Pardavėja dirbo dirbo ir... angelai, aitvarai ar kokia pikta dvasia ėmė ir išskraidino į 5 dimensiją prekes... Socialdemokratinėse sistemose visi gyvena iš vagysčių (prisiminkime sovietmetį - vagystės buvo privalomos kiekveiname darbe) tai kas pasikeitė mūsų mentalitete? Nieko. Todėl Lietuvoje vogti yra gerai ir už tai nebaudžiama ypač aki darbuotojas nematė ir nežino kur dingo jam patikėtos prekės.
kokia durne reik buti kad dirbti be algos tai jis visada gali rodyti nuostoli o kur irodimai
@petras Jis gal taip specialiai daro. Kur įrodymai? O gal jis po darbo išsineša, o pardavėja lieka kalta. Ir šiaip, ji apsauginiu nesidarbino.
@petras -Ar tai dar čia ir algą moka, Seimūną sutikęs klausė žydas Žemaitaičio?
Straipsnyje panaudota nuotrauka visai net ne iš Lietuvos parduotuvės. - Publikuojant straipsnį nederėtų vadovautis tik kažkieno pasakojimu. Faktus būtina patikrinti o nuotrauką straipsnyje publikuoti realiu laiku ir realios aprašomos vietos.
ka nori rasineti, sie propagandistai ir taip aisku, kad viarslyyyninkaiir darbdaviai nenori moketi atlyginimu.Kuriuos privalo pagal istatyma moketi, bet geriau kazkaip apgauti, nusukti ir panasiai, nei zmogui sumoketi uz darba. Vagiu ir banditu salyje nieko naujo..Bauduvos rsp..
Haholu idarbino lietuvių atleidžia
Ka tik rase, kad rusija byra ekonomiskai, bet pas mus traukiniai nebevaziuoja arba debiliskais marsrutais?
Tai kad paga paaiškinimus atrodo, jog darbdavys gali tą laisvai teisiškai daryti. Juk darbo sutartys, pareigybinės instrukcijos yra ruoštos darbdavių ir visokios tokios neutralios "smulkmenos" yra specialiai yrašytos, kad paskui pritaikyt jas ginčo atveju. Taip, teismuose paskui galima laimėti, bet kiek žmonių nori po teismus trankytis? Aš pamenu turėjau nesibaigiantį ginčą dėl keliasdešimt eurų su šiukšlių vežėjais ir "skola" vis vaikščiojo pirmyn atgal tarp išieškotojų ir įmonės. Galiausiai uošvis patarė tiesiog susimokėt tuos kelis eurus, nes įmonė turi visą teisės skyrių tam skirtą ir tai tęsis be galo. O tokius darbdavius ir sąlygas reikia viešinti visur kur įmanoma ir geriausia teikti jau kolektyvinius ieškinius.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų