Spūstys prie Kauno: kaip apvažiuoti atkarpą prie „Megos“

Nuo balandžio remontuojant magistralę A1 kone kiekvieną penktadienį ir sekmadienį ties prekybos centru „Mega“ formuojasi kilometrinės spūstys. Kaip jų galima išvengti?

Portalas tv3.lt pasiteiravo Kelių policijos, kur ši pataria važiuoti ar ką daryti tiems, kurie norėtų išvengti spūsčių prie Kauno. Pareigūnai patarė „laikytis taisyklių“, o renkantis apvažiavimą – „žiūrėti į žemėlapį“.

Lietuvos automobilių kelių direkcija taip pat neturi jokių patarimų, kokius alternatyvius kelius rinktis važiuojant iš Vilniaus prie Baltijos jūros. Esą eismas magistrale nėra visiškai sustabdytas, tad ir nėra ką patarti.

Kaip ten bebūtų, tv3.lt portalo skaitytoja Arijana pasakojo, kad net ir ne per ilgąjį savaitgalį praėjusį penktadienį prie „Megos“ laukė 1,5 val.

„Tėvai iš Vilniaus išvažiavo 2 val. nei mes, tad paskambinome ir patarėme jiems nevažiuoti per Kauną. Jie pasirinko kelią per Jonavą, o jūra ir jie ir mes pasiekėme vienu metu“, – prisiminė pašnekovė.

Nenorint klaidžioti po nežinomus miestus ir miestelius apvažiuoti spūstį prie „Megos“, galima mėginti per Kauno miestą. Važiuojant nuo Vilniaus, už Kauno marių pravažiavus 90 km reikėtų sukti į dešinę ant viaduko į Ateities plentą, Taikos prospektu ir Tvirtovės alėja, Nuokalnės, Varnių, Linkuvos gatvėmis pasiekti Žemaičių plentą ir jo gale išsukti į autostradą.

Kiek ilgesnis kelias būtų ties Elektrėnais išsukti į dešinę link Žaslių, pravažiuoti Ruklą, Jonavą ir už Kėdainių ar iki jų sukti kairiau ir vadovaujantis rodyklėmis pasiekti išvažiavimą į autostradą už Vandžiogalos.

Jonavą galima pasiekti ir važiuojant iš Vilniaus magistrale link Panevėžio. Kita vertus, jeigu turite daug laiko ir norisi išbandyti naują maršrutą, Palangą galite pasiekti važiuodami maršrutu per Panevėžį, Šiaulius, Telšius, Plungę ir Kretingą.

Kita alternatyva – nuo Vilniaus važiuoti link Trakų, tuomet – iki Prienų, o per juos iki Kauno ir į magistralę išsukti jau už „Megos“. Arba galima pasimėgauti važiuojant vaizdingu keliu panemune – Kaune išsukti link Jurbarko, o po to – link Šilutės ir ties ja į Klaipėdą. Tiesa, šie maršrutai kur kas ilgesnis ir gali užimti daugiau laiko.

REKLAMA

Žada baigti šiemet

Kaip informavo Lietuvos automobilių kelių direkcija, Magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožo nuo 100,47 iki 101,79 km kapitalinis remontas pradėtas balandį.

Darbai šiame etape vyks nuo Kleboniškio tilto iki Sargėnų sankryžos. Ruožas bus platinamas iki 10 eismo juostų, papildomai dar įrengiant greitėjimo ir lėtėjimo juostas, taip pat įrengiama atraminė siena iki 11 metrų aukščio.


Rašyti komentarą...
G
Guga
2019-06-23 10:30:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aleksoto tiltą uždarys, Kaunas liks nepravaziuojatis, gj. krabai, vienų metų aplink miestą kasineja, uzkimsdamas pagrindines arterijas.
Atsakyti
0

O
Orka
2019-06-22 22:10:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ja, ja, dar mums miestą užkimškit... Varykit per Panevežį ir Šiaulius pajūrin...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų