Spaudai didesnes problemas kelia ne panaikintos pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatos, o susitraukusi reklamos rinka, mano premjeras Andrius Kubilius. Jis pripažįsta, kad skeptiškai žiūri į koalicijos partnerių „vienalietuvių“ siūlymus grąžinti PVM lengvatą spaudai, knygoms, meno bei sporto renginiams.

Antradienį Seimas po pateikimo nusprendė skubos tvarka svarstyti PVM lengvatų grąžinimą.

„Vyriausybė, kaip ir dėl visų kitų mokestinių įstatymų, savo išvadas pateiks. Mes suprantame žiniasklaidos problemas šiuo sudėtingu laikotarpiu ir ieškome įvairių būdų, kaip padėti žiniasklaidai.

Manau, jog ir pati žiniasklaida sutiks, kad žymiai didesnė problema už kokias nors PVM lengvatas yra labai didelis reklamos rinkos susitraukimas. PVM lengvatos čia nedaug ką išsprendžia“, - trečiadienį žurnalistams sakė A. Kubilius.

Vyriausybės vadovas teigė, kad jis visada buvo ir lieka skeptikas PVM lengvatų atžvilgiu, o Seime po pateikimo įstatymo pataisoms buvo pritarta, nes jas teikia koalicijos partneriai.

„Dėl to Seime ir buvo geranoriškas požiūris. Pateikimui pritarta, o toliau dalykiškai svarstysime“, - kalbėjo Ministras Pirmininkas.


Rašyti komentarą...
d
deep
2009-12-16 16:47:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jokiu budu nereikia ziniasklaidai duoti PVM lengvatu. Kas jie tokie, kad juos palaikyti? Daktarai? Policininkai? Mokytojai? NE! Tad tikrai nedidinkite. Aisku zurnaliugos uz tai kersys straipsniais, bet nieko, palos ir nustos.

Jokiu lengvatu, nebent vaistams - zmogui gyvybiskai svarbiam pirkiniui. O be laikrasciu kiekvienas gali gyvent, tuo labiau yra internetas.
Atsakyti
0

a
ase
2009-12-31 01:38:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu PVM lengvatas žinisklaidai duos, tai privalo duot ir maisto produktams. Be laikraščių galima išsiversti, o be maisto - ne
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų