Sėkmės raktas. Dainius Dundulis atvirai: šiandien sąlygos kurti verslą – fantastiškos

Naujienų portalas tv3.lt tęsia laidų ciklą „Sėkmės raktas“. Turtingiausi šalies žmonės, žinomi verslininkai ir įmonių vadovai dalinsis savo asmenine patirtimi, kaip jiems pasisekė uždirbti pirmąjį milijoną, kaip pavyko pasiekti verslo aukštumų.

Dainių Dundulį galima apibūdinti kaip žmogų, kuris giriasi ne žodžiais, o darbais. Jis valdo vieną iš keturių didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje, o jo įmonė tyliai, bet užtikrintai didina apyvartą ir pelną.

Į verslo pasaulį D. Dundulis įžengė dar studijų laikais, kuomet veždavo prekes iš Maskvos ir pardavinėdavo jas kitiems studentams. Dažniausiai tai būdavo trintukai ir pieštukai. Taip kaupdamas žinias, 1993 metais verslininkas įsiteigė bendrovę „Rivona“, kuri tuo metu tiekė prekes „Vilniaus Prekybai“ , „Eko“ ir dabartinei „Rimi“.

„Kažkokia romantika yra, nes tai buvo jaunystė. O šiaip gal nelabai norėčiau pakartoti to kelio“, - apie verslo pradžią kalba D. Dundulis.

„Kadangi pats buvau studentas, žinojau, ko jiems trūksta. Tai buvo nebrangi prekė, o komisų parduotuvės tuomet buvo labai populiarios, galėdavai priduoti, kad žmonės nupirktų. Tuo metu automatinių pieštukų nebūdavo Lietuvoje, visi naudodavo tuos drožiamuosius. Kai pačiam teko braižyti būnant studentu... Naujoviškas daiktas, aišku, dabar labai keistai skamba. Dabar niekas nesupras, bet iki kokių 1987 metų masiniame naudojime automatinių pieštukų nebuvo“, - interviu tv3.lt atskleidė D. Dundulis.

„Kai nusipirkome porą labai senų sunkvežimių <..> Kaip ir šiais laikais, visi maži dalykai, procentaliai galima gauti didesnį pelną. Iš mažų dalykų, o ne iš didelių. Bet šis ir anas laikmetis skiriasi tuo, kad tais laikais niekas neturėjo apyvartinių pinigų. Reikėjo kuo mažiau investuoti ir kuo didesnį procentą gauti. Pagrindinis dalykas buvo ne pats darbas, o kiek tau reikės įdėti pinigų nuperkant tą daiktą. Galiojo visai kiti faktoriai, negu šiandien galioja“, - sakė verslininkas.

Visą interviu apie verslo pradžią žiūrėkite čia:


Rašyti komentarą...
L
Lauryna
2017-02-03 22:57:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus zinote ,kad pirma milijona susikrauna vergu saskaita kurie dirba lietuvoje apiforminti uz MMA.Arba MMA +150 bet vergai jiems aria diena naktI ir dziaugisi ,kad turi darba.
As nesuprantu ,kam apie tai rasyti.Tie vergai yra lietuviai lietuvoje dirbatis ir tik isnaudotojai tutos 10% turtuoliu gyvena gerai,ovisi kiti paversti skurdziais.Dirbam tik uz pavalgima ir mokescem pramogom atostogom net nebelieka ,net dantu negali sudeti dirbdamas dorai per du darbus visa gyvenima negali.Ocia kazkokius paistalus rasineja.
Atsakyti
0

N
Nežinomasis
2018-06-29 08:53:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasidomėkite kokiomis sąlygomis ir už kokį atlyginimą dirbama UAB "Rivona" ! Ir tada bus aišku iš kur tokie pinigai, technika atgyvenusi ir pnš. Vergystė.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų